Aktualności

28.04.2015

Drużyna młodziczek wyjeżdża w czwartek na finały Mistrzostw Polski do Człuchowa.

Zespół młodziczek MOS Wola jedzie do Człuchowa na turniej finałowy Mistrzostw Polski młodziczek. Dziewczęta z MOS Wola zagrają w grupie z APS Rumia, Gedanią Gdańsk i Legionovią.

  • Drużyna młodziczek MOS Wola
    Drużyna młodziczek MOS Wola

Zespół młodziczek UMKS MOS Wola wystąpi w finałach Mistrzostw Polski po raz czwarty.

Ekipa MOS Wola na turniej finałowy Mistrzostw Polski:

  1. Aleksandrow Julia
  2. Bindulska Zosia
  3. Dulińska Marysia
  4. Gajowniczek Oliwia
  5. Górecka Zuzanna
  6. Gruszczyńska Zuzia
  7. Kaczmarek Weronika
  8. Kowalska Amanda
  9. Krajewska Zosia
  10. Kusy Magda
  11. Marek Natalia
  12. Piwowarczyk Justyna
  13. Siuta Julka
  14. Zaborowska Paulina
  15. Zarzycka Nina
  16. I Trener: Radosław Krukowski , II Trener: Artur Wójcik

Oto historia występów MOS Wola Warszawa w finałach w kategorii młodziczek:

 

Młodziczki MKS MOS Wola w finałach Mistrzostw Polski

ROK

Miejsce finałów

Miejsce MOS Wola

Trener drużyny

2002

Jaworzno

6 miejsce

Stanisław Lizińczyk

2011

Stary Sącz

8 miejsce

Artur Wójcik

2012

Iława

5 miejsce

Stanisław Lizińczyk

 

 

Oto Terminarz gier w Mistrzostwach Polski w Człuchowie 2015

 

 

 

Grupa A

 

Grupa B

1.

APS Rumia

1.

Lider Konstantynów Łódzki

2.

LTS Legionovia Legionowo

2.

KS Pałac Bydgoszcz

3.

UMKS MOS Wola Warszawa

3.

SOS MKS San Pajda Jarosław

4.

Energa Gedania Gdańsk

4.

MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

 

30.05.2015

PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE UCZESTNIKÓW TURNIEJU

20.00 ODPRAWA

 

01.05.2015

9.00 (gr. A 1-4) APS Rumia - Energa Gedania Gdańsk

10.30 (gr. A 2-3) LTS Legionovia Legionowo - UMKS MOS Wola Warszawa

12.00 (gr. B 1-4) Lider Konstantynów Łódzki - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

13.30 (gr. B 2-3) KS Pałac Bydgoszcz - SOS MKS San Pajka Jarosław

 

15.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU

 

15.30 (gr. A 4-3) Energa Gedania Gdańsk - UMKS MOS Wola Warszawa

17.00 (gr. A 1-2) APS Rumia - LTS Legionovia Legionowo

18.30 (gr. B 4-3) MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - SOS MKS San Pajda Jarosław

20.00 (gr. B 1-2) Lider Konstantynów Łódzki - KS Pałac Bydgoszcz

 

02.05.2015

9.00 (gr. A 2-4) LTS Legionovia Legionowo - Energa Gedania Gdańsk

10.30 (gr. A 3-1) UMKS Wola Warszawa - APS Rumia

12.00 (gr. B 2-4) KS Pałac Bydgoszcz - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

13.30 (gr. B 3-1) SOS MKS San Pajda Jarosław - Lider Konstantynów Łódzki

 

15.00 mecz o miejsce VII i VIII (4 miejsce gr. A – 4 miejsce gr. B)

16.30 mecz o miejsce V i VI (3 miejsce gr. A – 3 miejsce gr. B)

 

18.00 mecz półfinałowy 1 miejsce gr. A – 2 miejsce gr. B

19.30 mecz półfinałowy 2 miejsce gr. A – 1 miejsce gr. B

 

03.05.2015

10.00 mecz o III i IV miejsce przegrani meczów półfinałowych

12.00 mecz o I i II miejsce zwycięzcy meczów półfinałowych

 

14.00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy