Aktualności

25.04.2015

Zwycięstwo kadetek MOS Wola w drugim meczu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski

W drugim dniu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski kadetki MOS Wola zmierzyły się z drużyną BKS Bielsko – Biała. Nasze siatkarki odbudowały się po wczorajszej porażce i zagrały bardzo dobre spotkanie, pokonując przeciwnika 3:0 (25:15)(25:18)(25:11).

Podopieczne trenera Jacka Banasika w starciu z zawodniczkami BKS-u zaprezentowały się z bardzo dobrej strony i zagrały taką siatkówkę jakiej się od nich oczekuje.  Co prawda przeciwnik popełniał dużo błędów własnych, ale  z reguły było to spowodowane dobra grą siatkarek z Woli. W porównaniu z wczorajszym meczem znacznie poprawiliśmy przyjęcie oraz grę w obronie, a trudna zagrywka sprawiła, że w całym spotkaniu zagraliśmy 10 asów serwisowych oraz zdobyliśmy 9 punktów blokiem. 

Kapitan drużyny Marta Krajewska tak podsumowała dzisiejsze spotkanie:

,,Uważam ze to był jeden z lepszych meczów w naszym wykonaniu. Jako drużyna stanowiłyśmy jedność i wspierałyśmy siebie nawzajem. Uparcie dążyliśmy do wygranej i pomimo, że w drugim secie rywalki zyskały przewagę punktową to udało nam się doprowadzić do remisu i zwycięstwa w tym secie jak i całym spotkaniu. Jestem dumna ze swoich koleżanek i mam nadzieje, że takich meczów w tym sezonie będzie więcej.’’

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w jutrzejszym meczu z gospodarzami turnieju Gwardią Wrocław.

UMKS MOS Wola - BKS Bielsko – Biała 3:0 (25:15)(25:18)(25:11)

Skład MOS Wola: Marta Krajewska (kapitan), Kamila Filińska, Natalia Kurpiewska, Inga Bocheńska, Paulina Uszyńska, Weronika Brzuzy, Paulina Niedźwiecka, Weronika Trzpioła, Zuzanna Kostecka, Martyna Krynicka, Anna Pawłowska (libero).

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy