Aktualności

25.10.2005

Siatkarze MOS Wola wyjeżdżają na tydzień do Nadrenii-Westfalii

Grupa 16 siatkarzy MOS Wola wyjeżdża na tydzień do Nadrenii-Westfalii, na zaproszenie zaprzyjaźnionego, partnerskiego klubu SC DJK Everswinkel koło Münster w północno - zachodnich Niemczech. Współpraca pomiędzy klubami trwa od 1995 roku.

  • SC DJK Everswinkel
    SC DJK Everswinkel

Grupa 16 siatkarzy MOS Wola wyjeżdża na tydzień do Nadrenii-Westfalii, na zaproszenie zaprzyjaźnionego, partnerskiego  klubu SC DJK Everswinkel koło Münster w północno - zachodnich Niemczech. Współpraca pomiędzy klubami trwa od 1995 roku.

Do Niemiec wyjeżdża mieszana drużyna juniorów i kadetów.

Skład ekipy wyjeżdżającej do Everswinkel:

Żurek Michał (88), Migdalski Dawid (88), Wojtaszek Damian (88), Michor Dawid (88), Kiszka Jakub (87), Keller Tomasz (87), Kowal Paweł (87), Łukasik Igor (89), Iliński Robert (89), Pawlewicz Witold (89), Kaczmarek Bartosz (89), Strzeżek Patryk (89), Fryłow Jakub (89),  Dziubański Krzysztof (89), Jonak Konrad (89), Makowski Łukasz (89).

Trener : Krzysztof Zimnicki

Nie znamy jeszcze szczegółowego programu pobytu, ale na pewno nasza drużyna  będzie miała zapewnione dobre warunki treningowe, zagramy towarzyskie mecze , ponadto nasza drużyna ma brać udział w turnieju.
Oczywiście gospodarze zapewnią nam , jak zwykle, bogaty program zwiedzania.
Nasza ekipa mieszkać będzie w rodzinach zawodników gospodarzy.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy