Aktualności

31.03.2015

Najmłodsze siatkarki MOS Wola rywalizowały w II Turnieju Kinder + Sport w Międzyborowie

W Międzyborowie odbył się II turniej eliminacyjny mistrzostw Mazowsza w kategorii dwójek dziewcząt z roczników 2004 i młodszych. W zmaganiach wzięło udział sześć zespołów MOS Wola, które rywalizowały ze zmiennym szczęściem. Na pochwałę zasługują wszystkie nasze dziewczęta, które wykazały ogromną determinację, wolę walki i chęć zwycięstwa.

Najmłodsze siatkarki MOS Wola rywalizowały w II Turnieju Kinder + Sport w Międzyborowie.

Fotogalerię z turnieju w MIędzyborowie można oglądać na stronie MOS Wola na facebooku:

https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.845828255476071/845827002142863/?type=1&theater

W sobotę 28 marca w Międzyborowie odbył się II turniej eliminacyjny mistrzostw Mazowsza w kategorii dwójek dziewcząt z roczników 2004 i młodszych. W zmaganiach wzięło udział sześć zespołów MOS Wola, które rywalizowały ze zmiennym szczęściem. Na pochwałę zasługują wszystkie nasze dziewczęta, które wykazały ogromną determinację, wolę walki i chęć zwycięstwa. Na pewno należy wyróżnić pierwszą drużynę, która przegrała tylko jeden mecz w grupie złotej, oraz drugą drużynę MOS-u, która w grupie srebrnej wygrała wszystkie swoje spotkania.

Po pierwszym turnieju eliminacyjnym drużyny podzielono na dwie grupy. Do silniejszej grupy złotej zakwalifikowało się 56 drużyn z miejsc I - IV, plus 4 drużyny z miejsca V z najlepszymi wynikami, pozostałe drużyny przydzielono do grupy srebrnej. Taki podział spowodował, że dziewczęta, który prezentują zbliżony poziom umiejętności rywalizowały wyłącznie między sobą. Po pierwszym turnieju do grupy złotej zakwalifikowały się pierwszy, trzeci i czwarty zespół MOS-u, natomiast do grupy srebrnej druga, piąta i szósta drużyna. Niestety w ostatnim trzecim turnieju eliminacyjnym w silniejszej grupie będą rywalizowały tylko MOS I i MOS II, pozostałe nasze drużyny będą walczyć o jak najlepsze miejsca w grupie srebrnej.

Poniżej przedstawiamy składy wszystkich naszych zespołów:

MOS I (Zuzia Trzpioła, Daria Bukańska)

MOS II (Agata Gołaszewska, Natalia Wąsowska)

MOS III (Nikola Grodzicka, Zuzia Osuch)

MOS IV ( Zuzia Ciupak, Małgosia Jarosińska, Martyna Kuklińska)

MOS V (Patrycja Palczewska, Ola Milewska, Ola Piłat)

MOS VI (Zosia Głowińska, Tosia Solka, Sonia Ney)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy