Aktualności

29.03.2015

Dobry występ drugiego zespołu juniorów w Grodzisku Mazowieckim. Drugie miejsce naszej drużyny w tradycyjnym turnieju..

Drugi zespół juniorów MOS Wola trenera Łukasza Janickiego zajął 2 miejsce w XXV. Świątecznym Turnieju Siatkówki w Grodzisku Mazowieckim. Nasi siatkarze przegrali tylko jeden mecz 0:2 (25:27)(23:25) z zespołem III ligi mężczyzn Spartą Grodzisk Maz. Gratulacje!

  • Nasz zespół w Grodzisku Mazowieckim
    Nasz zespół w Grodzisku Mazowieckim
  • Wspólna fotografia uczestników turnieju.
    Wspólna fotografia uczestników turnieju.

Drugi zespół juniorów MOS Wola prowadzony przez trenera Łukasz Janickiego wystąpił w XXV Świątecznym Turnieju piłki siatkowej w Grodzisku Mazowieckim, w którym to nasz klub uczestniczył od kilku lat zajmując wysokie miejsce na podium.

I tym razem nie mogło być inaczej, nasi juniorzy wywalczyli II miejsce przegrywając tylko jedno spotkanie, bo bardzo zaciętym pojedynku, z zespołem III ligi Sparta Grodzisk Mazowiecki 0:2 (25-27, 23-25). Gratulujemy wywalczonego miejsca i godnego reprezentowania klubu.

 

Skład:
Michał Rojewski, Kacper Goździkiewicz, Rafał Mamla, Piotr Cecot, Krzysztof Kowalski, Robert Ciebień, Wojciech Królikowski, Marcin Grzegorczyk oraz gościnnie w barwach naszego klubu wystąpili dawni zawodnicy trenera Łukasza Janickiego, Łukasz Smędowski oraz Kamil Wójcik.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy