Druga drużyna kadetów MOS Wola przegrała w Wołominie, po dobrym meczu

Drugi zespół kadetów MOS Wola przegrał 0:3 na wyjeździe z pierwszym zespołem Junior Stolarka Wołomin. Mecz był dobry , a nasz zespół łatwo skóry nie sprzedał.

Druga drużyna kadetów MOS Wola rozegrała niezły mecz w Wołominie, przegrywając , po walce, z pierwszą drużyną Stolarki Wołomin.

Junior Stolarka Wołomin I - MOS Wola II  3:0 (25:20)(25:21)(30:28)

Skład MOS Wola II :
M. Marchwicki, M.Olszewski, M.Szafrański, A. Błaszczyk, K. Dziubański, N.Balicki oraz na zmiany wchodzili M. Gawryszewski, M.Bielawski, K.Neneman, M.Stefaniuk, G.Krauze. Nie wchodzili na plac M.Kucharek i P.Łukasiak.

Druga drużyna kadetów MOS Wola rozegrała niezły mecz w Wołominie. We wszyskich setach nasi siatkarze prowadzili wyrównaną walkę z pierwszym składem Wołomina, a w trzecim secie mieliśmy nawet trzy piłki setowe.

W dwóch pierwszych setach zbyt wiele ataków nasi zawodnicy posłali w auty i to pozwoliło przeciwnikom uzyskać przewagę. W trzecim secie kilka razy nasz zespół prowadził , a  w końcówce mieliśmy kilka sznas na zwycięskie skończenie seta, ale ich nie wykorzystaliśmy.
Znacznie lepiej niż ostatnio drużyna nasza zagrywała, ale ponownie graliśmy słabo w obronie i nie najlepiej w bloku.
Tak jak w meczu wczorajszym  naszym najskuteczniejszym zawodnikiem był Krzysztof Dziubański. Dość dobrze zagrał w ataku i w zagrywce Adam Błaszczyk, gorzej było u niego z grą obronną. Dobrze wspomógł drużynę Konrad Neneman kończąc kilka ataków w trudnych momentach. Dobrze wypadł na zmianach w obronie M. Stefaniuk.