Drugi zespół kadetów MOS Wola rozpoczął od zwycięstwa

Drugi zespół kadetów MOS Wola pokonał w swym pierwszym meczu w rozgrywkach Mazowsza drużynę Zawkrze Mława 3:1, po emocjonującym spotkaniu.

Drugi zespół kadetów MOS Wola pokonał w swym pierwszym meczu w rozgrywkach Mazowsza drużynę Zawkrze Mława 3:1 po emocjonującym spotkaniu.

MOS Wola II -  Zawkrze Mława 3:1 (25:16)(25:21)(22:25)(27:25)

Skład MOS Wola II : M. Marchwicki, M. Olszewski, M. Szafrański, A. Błaszczyk, K. Dziubański, N. Balicki oraz na zmianach M. Gawryszewski, M. Kucharek, K. Neneman, M. Bielawski, G. Krauze. W składzie byli jeszcze M. Stefaniuk, P. Łukasiak.

Drugi zespół kadetów MOS Wola to chłopcy z roczników 1989, którym brak jest należytego ogrania ze względu na krótki staż treningowy oraz chłopcy z młodszego rocznika 1990.

W pierwszym meczu w rozgrywkach nasza drużyna grała bardzo nierówno. W pierwszych dwóch setach MOS Wola wyraźnie przeważał, a goście grali bardzo stremowani.  Od trzeciego seta chłopcy z Mławy grali coraz lepiej , a w nasze szerego wkradło się zdenerowanie i masa własnych, seryjnych blędów , wynikających przede wszystkim z nieogrania i tremy. Trzeci i czwarty set to wyrównana walka, zakończona , na szczęście, zwycięstwem naszej drużyny.
W zespole MOS Wola zdecydowanym liderem był Krzysztof Dziubański, który zdobył samym atakiem 14 punktów. Nieźle grał Michał Olszewski . Dobre zmiany dali M. Gawryszewski i M. Bielawski. Inni nasi zawodnicy grali nierówno, obok udanych zagrań , popełniali wiele własnych błędów.
Można być zadowolonym ze zwycięstwa tego jeszcze niezgranego naszego zespołu, ale trzeba wyeliminować wiele błędów w grze.