Aktualności

22.03.2015

Młodziczki MOS Wola wygrały turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski w Ostródzie

Zespół młodziczek MOS Wola wygrał 2:0 (25:20)(25:17) z Pałacem Bydgoszcz mecz o pierwsze miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski w Ostródzie i zagra w półfinale MP. Gratulacje!

  • Drużyna młodziczek MOS Wola po wygraniu turnieju 1/4 MP w Ostródzie.
    Drużyna młodziczek MOS Wola po wygraniu turnieju 1/4 MP w Ostródzie.

 

Turniej w Ostródzie skomentował trener Radosław Krukowski:

  Dziewczęta rozpoczęły turniej ospale. Pierwsze dwa mecze nie wyglądały dobrze choć wynik obu był zadowalający. Wygrane po 2:0. Trzeci mecz przyszło nam zagrać z zespołem gospodarzy, który wspierany głośnym dopingiem miejscowych kibiców, był rywalem bardzo nie wygodnym o czym przekonał się zespół Orła Malbork, przegrywając wysoko w okolicznościach doskonałej postawy Ostródzianek w polu zagrywki i przyjęcia. Podchodziliśmy do tego meczu z obawą lecz i pozytywną motywacją. Wygrana dawała nam awans do półfinału. Dziewczęta wykonały zadanie doskonale nie dając gospodyniom możliwości rozwinięcia skrzydeł, a kibicom wiary w swój zespół i możliwości fanatycznego dopingu.

Nagrodą dla nas był ostatni mecz z Pałacem Bydgoszcz. Oba zespoły w poprzednich meczach zapewniły sobie awans. Dotychczas nasze zespoły nigdy wcześniej ze sobą nie grały. Umiejętności i dyspozycja dnia były zdecydowanie po naszej stronie. Wszystkie dziewczyny pokazały wiarę w wygraną. Co mnie bardzo cieszy, przedmeczowe założenia taktyczne były realizowane bezbłędnie. Dawało nam to komfort gry i w rezultacie bardzo przekonujące zwycięstwo oraz wygraną w turnieju."

Na stronie MOS Wola na facebooku znajduje się fotorelacja z turnieju autorstwa Wojciech Kaczmarka:

https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.840967362628827/840966202628943/?type=1&theater

Skład MOS Wola:

Górecka Zuzanna, Gajowniczek Oliwia, Marek Natalia, Kowalska Amanda, Siuta Julka, Krajewska Zosia, Zaborowska Paulina, Bindulska Zosia, Gruszczyńska Zuzia, Piwowarczyk Justyna, Kaczmarek Weronika

Trenerzy: Radosław Krukowski, Jacek Banasik

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy