Aktualności

17.10.2005

Minął rok od tragicznego wypadku, w którym zginął Łukasz Jałoza

Rok temu, 17 października 2004 roku zginął w wypadku samochodowym koło Lublina, wraz z siatkarzami Avii Świdnik, Łukasz Jałoza - siatkarz UMKS MOS Wola. Miesiąc temu zginął w wypadku samochodowym w Austrii wychowanek MOS Wola - Arek Gołaś.

  • Zapalmy znicze
    Zapalmy znicze

Rok temu, 17 października 2004 roku zginął  w wypadku samochodowym koło Lublina, wraz z siatkarzami Avii Świdnik, Łukasz Jałoza - siatkarz UMKS MOS Wola.

ŁUKASZ JAŁOZA -  rocznik 1985.  Podstaw siatkówki uczył się w rodzinnej Hajnówce w klubie MKS Hajnówka.
Potem  postanowił podnosić swe umiejętności siatkarskie w Warszawie i przeszedł do UMKS MOS Wola . Podjął naukę w XXXIX Liceum Ogólnokształcącym im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie, w którym  zdał maturę w 2004 roku.

W barwach MOS Wola został dwukrotnym mistrzem Polski juniorów  w latach 2003 i 2004. Powoływany do kadry Polski juniorów. W 2004 roku był kapitanem mistrzowskiej drużyny juniorów MOS Wola. Również w roku 2004, w parze ze Zbyszkiem Bartmanem, został wicemistrzem Polski w siatkówce plażowej w barwach MOS Wola. Był to pierwszy, historyczny medal naszego klubu w siatkówce plażowej.

Po ukończeniu wieku juniora , od września 2004  roku przeszedł do klubu pierwszej ligi, do  Avii Świdnik i podjął studia na Akademii Medycznej w Lublinie.

W drodze powrotnej z meczu w Miedzyrzeczu ,w dniu 17 października 2004 roku,  nad ranem doszło do tragicznego wypadku,  w którym zginęli trzej siatkarze Avii Świdnik : Wojciech Trawczyński, Jakub Zagaja i Łukasz Jałoza oraz kierowca busa.

Miesiąc temu zginął , w wypadku samochodowym koło Klagenfurtu w  Austrii , Arkadiusz GOŁAŚ , wychowanek MOS Wola, reprezentant Polski, olimpijczyk.

Polecamy stronę www.lukaszjaloza1.webpark.pl
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy