Zwycięstwo juniorów MOS Wola na początek turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w hali przy Rogalińskiej.

W pierwszym meczu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski juniorów, który odbywa się w hali przy Rogalińskiej, siatkarze MOS Wola po twardej walce pokonali Gwardię Wrocław 3:1 (21:25)(27:25)(25:22)(25:20). W drugim spotkaniu Czarni Radom wygrali z Effectorem Kielce 3:0 (25:18)(28:26)(25:19).

MOS Wola Warszawa - Gwardia Wrocław 3:1 (21:25)(27:25)(25:22)(25:20)

Drewniak, Gromelski, Szaniawski, Siemiatkowski, Rudzki, Zimoń, Jaglarski (libero) oraz Kalinowski, Kubeł, Grot

Juniorzy MOS Wola musieli stoczyć ciężki bój o zwycięstwo w pierwszym meczu turnieju półfinałowego MP z Gwardią Wrocław. W pierwszej partii gospodarze grali bardzo nerwowo, psuli duzo zagrywek. Goście imponowali walecznością, świetną grą w obronie i skuteczną zagrywką. Set dla Gwardii 25:21.

W drugiej partii trwała od początku do końca bardzo twarda walka, a set stał na wysokim poziomie. Obydwa zespoły popisywały się dobrymi atakami, siatkarze MOS znacznie poprawili zagrywkę i skuteczniość bloku. Licznie zgromadzona publiczność oglądała dobre, emocjonujące widowisko siatkarskie. Ostatecznie gospodarze wygrali seta 27:25.

W trzeciej i czwartej partii nadal trwała twarda walka, ale gospodarze więcej punktów zdobywali blokiem, w ataku bombardował drużynę gości Janek Siemiątkowski. Dzięki lepszemu przyjęciu zagrywki juniorzy z Woli sporo ataków kończyli ze środka, po udanych atakach z krótkiej Kamila Szaniawskiego i Łukasza Zimonia. Mimo dzielnej postawy gwardziści z Wrocławia nieznacznie, po walce, przegrali trzeciego i czwartego seta.

W drugim spotkaniu Czarni Radom pokonali Effector Kielce 3:0 (25:18)(28:26)(25:19)

Zwycięstwo Czarnych Radom nie było odniesione spacerkiem, a siatkarze z Kielc długimi okresami prowadzili wyrównaną walkę z Radomiem. Szczególnie w drugiej partii zespół z Kielc miał duże szanse na zwycięstwo, ale ostatecznie górą byli siatkarze Czarnych. Zwycięstwo Radomia zdecydowane, ale po ciekawej walce.