Zwycięstwo drugiego zespołu MOS Wola w lidze juniorów

Druga drużyna MOS Wola wygrała 3:2 z drużyną KKS Kozienice, po wyrównanym i dramatycznym meczu na Rogalińskiej.

Druga drużyna MOS Wola wygrała 3:2 z drużyną  KKS  Kozienice po wyrównanym i dramatycznym meczu na Rogalińskiej w mazowieckiej lidze juniorów.

MOS Wola II - KKS  Kozienice 3:2 (25:21)(25:22)(22:25)(22:25)(15:13)

Skład MOS Wola II  : J.Fryłow, Ł. Makowski, P. Laudański, P. Zdunek, K.Dziubański, A. Błaszczyk, K.Jonak (libero) oraz A.Walerzak, P. Lechowicz, M. Marchwicki. W składzie byli jeszcze M. Olszewski , G. Krauze.
Trener : Piotr Tabor

Mecz w hali MOS Wola był bardzo wyrównany i do samego końca ważyły się losy tego spotkania.
Nasz zespół prowadził w setach już 2:0, ale prowadzenie uzyskaliśmy po dwóch wyrównanych partiach.  Dwa kolejne sety wygrali goście i o wszystkim decydował piąty set.
W teabreku goście z Kozienic prowadzili 13:11, ale dzięki dobrym zagrywkom P. Lechowicza i błędach gości , nasi wyrównali i ostatecznie wygrali ten trudny mecz.
Mecz stał na niezłym poziomie. Obydwa zespoły toczyły wyrównany bój. Zespół MOS Wola przeważał w grze blokiem, goście dużo kłopotów sprawiali naszej drużynie zagrywką.

Przypomnijmy, że nasz drugi zespół w lidze juniorów stanowią prawie wyłącznie kadeci (89-90), którym brakuje ogrania i którzy walczą o miejsce w pierwszej druzynie kadetów. Dobrą grą w tej lidze mają wykazać swoją przydatność do pierwszego zespołu. W naszej sekcji jest ponad 30 kadetów i nie jest łatwo o miejsce w pierwszym zespole.