Kadetki MOS Wola wygrały w Ostrołęce

Kadetki MOS Wola wygrały swój pierwszy mecz w mistrzostwach Mazowsza. W Ostrołęce pokonały ASPS Net Ostrołęka 3:0 , ale z pewnymi kłopotami.

Kadetki MOS Wola wygrały swój pierwszy mecz nowego sezonu w mistrzostwach Mazowsza. W Ostrołęce pokonały ASPS Net Ostrołęka 3:0 , ale z pewnymi kłopotami.

Net Ostrołęka - UMKS MOS Wola  0:3 (11:25)(23:25)(25:27)

W pierwszej partii nasze dziewczęta miały ogromną przewagę i wygrały wysoko. W drugim secie MOS też prowadził wysoko, ale ambitnie grające dziewczęta z Ostrołęki odrobiły stratę i przegrały niewielką różnicą.
Trzeci set to wyraźna przewaga kadetek  z Ostrołeki, które śmiało ryzykowały zagrywką, grały dobrze i skutecznie w ataku. Nasze dziewczęta , na szczęście , zmobilizowały się w końcówce , dogoniły rywalki i po emocjonującej walce wygrały seta 27:25.

Jak powiedział po meczu trener Artur Wójcik,  nasze siatkarki nie są jeszcze w dobrej formie , widać brak zgrania i przygotowania meczowego. Ale to dopiero początek rozgrywek i mamy nadzieję na poprawę skuteczności. Trener zadowolony był z końcówki trzeciego seta, gdzie nasze zawodniczki pokazały sportową złość i zaangażowanie.