Aktualności

21.02.2015

Porażka 1:3 siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn w ostatnim meczu rundy zasadniczej z MKS MDK Legią Warszawa

Drużyna siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn przegrała 1:3 z MKS MDK Legią Warszawa w ostatnim meczu rundy zasadniczej, który już o niczym nie decydował. Trener MOS-u K.Wójcik wystawił do gry zawodników, którzy dotychczas mniej grali i nie skorzystał z najlepszych juniorów i kadetów, którzy szykują się do Mistrzostw Polski.

  • Ostatni mecz rudny zasadniczej w hali MOS Wola
    Ostatni mecz rudny zasadniczej w hali MOS Wola
  • Kibice Legii
    Kibice Legii

MOS Wola WSM Warszawa - MKS MDK Legia Warszawa 1:3 (26:24)(18:25)(20:25)(20:25)

skład MOS Wola:

Wojtulewicz, Ilewicz, Załęcki, Kulik, Turkot, Poros, Bujniak (libero) oraz Daraszkiewicz, Dziwierek, Drewniak, Wójcik, Monkiewicz

Fotorelacja z meczu (32 zdjęcia) znajduje sie na stronie MOS Wola na facebooku:

https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.826018790790351/826013300790900/?type=1&theater

 

Mecz nie stał na dobrym poziomie i po prostu musiał się odbyć jako ostatnie spotkanie rundy zasdniczej. Dla obydwu drużyn nic już nie mogło się zmienić w układzie tabeli rozgrywek.

Trener Krzysztof Wójcik w wyjściowej szóstce wystawił zawodników, którzy byli raczej zmiennikami w poprzednich spotkaniach. Nie skorzystał także z najlepszych juniorów i kadetów - z wyjątkiem Bartka Drewniaka - którzy szykują się do rozgrywek w mistrzostwach Polski.

W tym przeciętnym spotkaniu największą "atrakcją" meczu był udział licznej grupy fanatyków Legii Warszawa. Drużyna gości wykazała więcej chęci do gry i większe umiejętności, zwyciężając za trzy punkty.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy