Aktualności

09.02.2015

Młodzicy MOS Wola wygrali wszystkie turnieje eliminacyjne Mistrzostw Mazowsza

Drużyna młodzików MOS Wola wygrała czwarty z kolei turniej o Mistrzostwo Mazowsza, tym razem organizowany przez klub Metro na Ursynowie. Po trzech zwycięstwach w sobotę także w niedzielę nasza drużyna wygrała po 2:0 z Czarnymi Radom i Wyszkowem. W nagrodę MOS Wola jako zwycięzca eliminacji wojewódzkich będzie organizatorem turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza Młodzików.

  • Ekipa młodzików MOS Wola na czwartym turnieju Mazowsza organizowanym przez KS Metro
    Ekipa młodzików MOS Wola na czwartym turnieju Mazowsza organizowanym przez KS Metro

Nasi młodzicy wygrali wszystkie pięć spotkań ostatniego turnieju kwalifikacyjnego i będą gospodarzami turnieju finałowego o medale Mistrzostw Mazowsza.

 

Trener Konrad Cop tak skomentował występy naszej drużyny w kwalifikacjach Mazowsza: -

  - Po raz czwarty wygrywamy turniej eliminacyjny Mistrzostw Mazowsza młodzików potwierdzając tym samym naszą dominację w województwie. Przed weekendowymi rozgrywkami w hali warszawskiego Metra mieliśmy zapewnione pierwsze miejsce po eliminacjach i organizację turnieju finałowego w świątyni na Rogalińskiej. Mimo tego, chłopcy stanęli na wysokości zadania i ponownie byli najlepsi. Najcięższe warunki postawił nam zespół MKS MDK Warszawa, ze swoim liderem Filipem Balaszem. W tym ciekawym spotkaniu zwyciężyliśmy po tie-breaku. Udany turniej jest pokłosiem bardzo dobrze przepracowanego obozu w Węgrowie.


Duża w tym zasługa trenera Konrada Nassalskiego, z którym bardzo fajnie się dopełniamy w prowadzeniu naszych gagatków. Cieszę się, że mimo moich obowiązków wobec Politechniki zespół radzi sobie bardzo dobrze dzięki własnej samodyscyplinie i naszej owocnej współpracy.
Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na finał Mistrzostw Mazowsza, który odbędzie się w hali MOS-u na ul. Rogalińskiej w terminie 28.02-1.03.

Będziemy faworytem, ale na pewno się tego nie przestraszymy i parafrazując naszego guru trenerskiego śp. Huberta Jerzego Wagnera powiem "interesuje nas tylko złoto" - zakończył trener Konrad Cop

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy