Aktualności

25.09.2005

Warszawski Kurier Sportowy o sukcesie MOS Wola w Wiedniu

W tygodniku "Warszawski Kurier Sportowy" z dnia 23 września znajduje się relacja z pobytu naszych kadetów na międzynarodowym turnieju w Wiedniu pt."WIEDEŃ ZDOBYTY". Artykuł ilustrowany jest zdjęciem naszej drużyny.

  • Warszawski Kurier Sportowy o sukcesie MOS w Wiedniu
    Warszawski Kurier Sportowy o sukcesie MOS w Wiedniu

W tygodniku "Warszawski Kurier Sportowy" z dnia 23 września znajduje się relacja z pobytu naszych kadetów na międzynarodowym turnieju w Wiedniu pt."WIEDEŃ  ZDOBYTY". Artykuł ilustrowany jest zdjęciem naszej drużyny.

Trener Krzysztof Zimnicki wyraża swoje zadowolenie z możliwości rozegrania przed  sezonem pięciu spotkań z silnymi rywalami. Trener podkreślił, że najlepsze mecze nasi siatkarze zagrali z najsilniejszymi rywalami , w półfinale z VfB Friedrichshafen i w meczu finałowym z Berliner TSC.

Kadeci MOS Wola swoje zwycięstwo w turnieju dedykowali tragicznie zmarłemu Arkadiuszowi Gołasiowi, wychowankowi MOS Wola. Wiadomość o jego śmierci dotarła do naszych siatkarzy już w Wiedniu,  przed pierwszym meczem i wszyscy bardzo to przeżyli. Uczciliśmy pamięć Arka minutą ciszy, a przedstawiciele wszystkich ekip składali nam kondolencje.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy