Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola z AZS Uniwersytet Warszawski w II lidze mężczyzn

Siatkarze MOS Wola w rozgrywkach II ligi mężczyzn pokonali 3:0 (25:20)(25:10)(25:20) zespół AZS Uniwersytet Warszawski. Nasi siatkarze pokonali rywali pewnie w 1 godz. i 10 minut, a trener Krzysztof Wójcik wystawił do składu czterech juniorów.

MOS Wola WSM Warszawa - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski 3:0 (25:20)(25:10)(25:20)

Zimoń, Drewniak, Ilewicz, Monkiewicz, Dziwierek, Wasilewski, Bujniak (libero), Jaglarski (libero) oraz Kulik, Włostowski, Daraszkiewicz

W pierwszym secie dość długo trwała wyrównana walka o każdy punkt i dopiero w końcówce partii siatkarze gospodarzy wykazali swoją wyższość.

W drugiej partii gospodarze nie dali żadnych szans rywalom i cały czas prowadzili wysoko, szczególnie dzięki bardzo skutecznej grze blokiem oraz dobrej zagrywce. Set dla siatkarzy z Woli 25:10.

W trzeciej odsłonie wyrównana walka trwała do stanu 13:13, a potem dobrze dysponowani siatkarze MOS Wola uzyskiwali coraz większą przewagę.

Dużą wartością dla zespołu trenera Krzysztofa Wójcika jest Alan Wasilewski, który powrócił z Drezna, gdzie grał w niemieckiej 1.Bundeslidze i teraz jest liderem zespołu z Woli. Dobrze grali także juniorzy MOS Wola, którzy wspomogli zespół seniorów i grali cały mecz, rozgrywający Bartek Drewniak, środkowy Łukasz Zimoń i libero Dominik Jaglarski.

Fotogalerię z meczu naszych siatkarzy w II lidze można oglądać na stronie MOS Wola na facebooku: