Aktualności

30.01.2015

Obóz najstarszych dziewcząt MOS Wola dobiega końca

Od 24 stycznia w Przysusze przebywają na obozie siatkarki naszego klubu w trzech kategoriach wiekowych: juniorki , kadetki i młodziczki. W sobotę po południu zakończą przygotowania do finałów Mistrzostw Mazowsza.

  • Młodziczki MOS Wola na obozie w Przysusze
    Młodziczki MOS Wola na obozie w Przysusze
  • Sparing Kadetek z Juniorkami
    Sparing Kadetek z Juniorkami
  • Podczas aktywnego wypoczynku
    Podczas aktywnego wypoczynku

W bardzo dobrych warunkach nasze dziewczęta przygotowują się do finałowych turniejów o mistrzostwo Mazowsza. Do dyspozycji mają piękną, trzy sektorową halę, dobrze wyposażoną siłownię, a po intensywnych zajęciach treningowych możliwość czynnego wypoczynku na obiekcie nowoczesnej pływalni, wyposażonej w wielofunkcyjne sauny, bicze wodne, zjeżdżalnie i kręgielnie. Wszystkie te obiekty usytuowane są w promieniu kilkudziesięciu metrów, co daje komfort uniknięcia nużących, kłopotliwych dojazdów.

W bardzo gościnnej Przysusze ekipa naszego klubu przebywa do soboty. Przyjazd do Warszawy na ulicę Rogalińską spodziewany jest około godziny 14.30-15.00.

Fotogaleria:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.814643001927930.1073741941.138726976186206&type=1

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy