Aktualności

19.01.2015

Sześć drużyn MOS Wola w finałach Mistrzostw Mazowsza!

Zakończyła się runda zasadnicza rozgrywek młodzieżowych o Mistrzostwo Mazowsza. Drużyny MOS Wola wypadły wyśmienicie i we wszystkich kategoriach dziewcząt i chłopców nasze zespoły zagrają w finałach, które odbędą się w lutym! Brawo, plan wykonany w 100%, sześć drużyn w finałach Mazowsza! Kadetki, kadeci i młodzicy wygrali eliminacje wojewódzkie i będą z tego tytułu organizatorami turniejów finałowych. Juniorki i młodziczki zagrają finały w Legionowie, a juniorzy w Radomiu.

Zgodnie z planem do ferii zimowych zakończyły się rozgrywki eliminacyjne na Mazowszu w kategoriach młodzieżowych.

W rozgrywkach startowało 10 zespołów MOS Wola. Wszystkie pierwsze drużyny awansowały do turniejów finałowych i powalczą o medale na Mazowszu i o awans do rozgrywek na szczeblu ogólnopolskim.

Kadetki, kadeci i młodzicy wygrali rozgrywki w rundzie zasadniczej i z tego tytułu uzyskały w nagrodę prawo organizowania turnejów finałowych.

Czekają nas wielkie emocje. Gratulujemy drużynom i trenerom dotychczasowych sukcesów i czekamy na medale na Mazowszu i awans do rozgrywek na szczeblu centralnym, w rywalizacji z przedstawicielami innych województw.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy