Aktualności

18.09.2005

Młodzi siatkarze i siatkarki MOS Wola w turniejach towarzyskich

Młodzicy i młodziczki wystartowali w ostatni weekend w towarzyskich turniejach przed sezonem. Młodzicy zajęli III miejsce w Rawie Mazowieckiej, młodziczki (92) grały bez powodzenia w Tomaszowie Lubelskim.

  • Turnieje przed sezonem
    Turnieje przed sezonem

Dobrze wypadli młodzicy MOS Wola w turnieju w Rawie Mazowieckiej, zajmując trzecie miejsce na 14 startujących drużyn.
Młodzi siatkarze trenera Andrzeja Paszczuka najpierw zajęli pierwsze miejsce w grupie eliminacyjnej, po wygraniu trzech pojedynków.
MOS Wola pokonał UKS Dwójkę Stalowa Wola 2:0, MKS MDK Warszawa 2:1 i UKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 2:0.

W finale o miejsca 1 - 3 spotkali sie zwycięzcy trzech grup.
MOS Wola przegrał , po dobrym meczu, z Metrem Warszawa 0:2 (21:25)(23:25). W drugim meczu finałowym MOS Wola przegrał 1:2 z UKS Serbinów Biała Podlaska (11:25)(28:26)(14:16).
W sumie młodzicy MOS Wola (91/92) zajęli trzecie miejsce w turnieju, a trener był zadowolony z możliwości rozegrania kilku wartościowych spotkań.
Skład MOS Wola:
Nassalski, Otto, Chiniewicz, Sieradzki, Schamlewski, Guła, Trzciński, Markowski, Dukata, Komornicki,Urbański, Strzeżek.

Adam Otto został wyróżniony nagrodą najwszechstronniejszego zawodnika MOS Wola.


Mniej radosne wieści nadeszły z Tomaszowa Lubelskiego, gdzie grały w turnieju dziewczęta trenera Krzysztofa Czarnołęckiego.
Nasze młode siatkarki (rocznik 92) pojechały po naukę, a jeszcze prezentują zbyt małe umiejętności, by wygrywać mecze. Wygrały wprawdzie jedeno spotkanie, ale to było wszystko na co stać nasze początkujące , młode zawodniczki. Czas na zwycięstwa przyjdzie później.

Bardzo dobrze wypadły kadetki trenera Artura Wójcika na towarzyskim turnieju w Nowym Dworze mazowieckim. Nasze siatkarki wygrały wszystkie pojedynki po 2:0, a rywalkami naszych siatkarek były druzyny Świtu Nowy Dwór Maz., Wołomina i Pruszkowa.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy