Aktualności

12.12.2014

Kadetki MOS Wola na pierwszym miejscu na Mazowszu po rundzie zasadniczej. Turniej finałowy zagrają w hali przy Rogalińskiej.

Drużyna kadetek MOS Wola zajęła pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich po rundzie zasadniczej i wywalczyła sobie prawo organizacji turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza. Gratulacje! Dzisiaj nasze dziewczęta wygrywając pierwszego seta w meczu ze Spartą Warszawa zapewniły sobie pierwsze miejsce. Ostatecznie Sparta wygrała mecz 3:2, po emocjonującym spotkaniu.

Sparta Warszawa -  MOS Wola 3-2 (14 ,-14, 23,-14, -13 )

Skład MOS Wola: 

M. Krajewska , W.Brzuzy ,P.Niedzwiecka ,P.Uszyńska ,Inga Bocheńska , K.Filińska , A.Pawłowska libero,W.Trzpioła , M.Krynicka , Z.Kostecka , W.Chendoszko , P.Szóstkiewicz

 

Ostatni mecz w lidze kadetek rozegrały na obiektach Sparty . Mecz przegrany, ale lepszym stosunkiem setów od spartanek zawodniczki odniosły zwycięstwo w mazowieckiej lidze kadetek i to nasze dziewczęta będą organizatorem finału Mazowsza w lutym po feriach szkolnych.

Trener Jacek Banasik tak skomentował mecz:

  - Na pewno wygrana ligi cieszy, ale wahania formy już nie, jest nad czym popracować w okresie poprzedzającym turniej finałowy. Przed rozgrywkami finałowymi nasze kadetki czeka dużo meczy kontrolnych : turniej w Malborku 27.12.2014 -30.12.2014 oraz wyjazd na mocno obsadzony turniej w Ostrawie oraz obóz sportowy w Przysusze. Potem jeszcze kilka gier kontrolnych po powrocie z obozu. Sądzę że po tym okresie przygotowawczym zespół będzie bardzo dobrze przygotowany do turnieju finałowego .

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy