Drużyna juniorów MOS Wola wygrała 3:1 z MKS MDK Varsovia w hali OSiR przy ul. Polnej.

Juniorzy MOS Wola pokonali 3:1 (25:20)(25:20)(24:26)(25:22) w wyjazdowym meczu zespół MKS MDK Warszawa w ramach rozgrywek I ligi Mazowsza.

MKS MDK Varsovia - MOS Wola Warszawa 1:3 (20:25)(20:25)(26:24)(22:25)

Na stronie MOS Wola na facebooku można oglądać fotorelacje z meczu (16 zdjęć):

Juniorzy MOS Wola w dwóch pierwszych setach wyraźnie przeważali w meczu z MKS MDK w hali przy ul. Polnej. Szczególnie skuteczny był w tych setach Artur Kubeł. W trzeciej partii siatkarze z Woli stracili koncentrację, co wykorzystali zawodnicy gospodarzy i po wyrównanej końcówce, wygrali seta.

W czwartej partii podrażnieni siatkarze MOS Wola zagrali już lepiej i pokonali rywali w tym secie i w całym meczu.