Aktualności

25.11.2014

Indywidualne sukcesy naszych zawodniczek

Miło nam zakomunikować, że Zuzia Górecka zawodniczka MOS Wola i SMS PZPS Szczyrk dostała powołanie do kadry narodowej kadetek, a Martyna Krynicka, Julia Siuta, Paulina Zaborowska i Martyna Pacuszka do kadr makroregionu - wschód, Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

  • Zuzanna Górecka z zawodniczką Orlen Ligi Anną Werblińską
    Zuzanna Górecka z zawodniczką Orlen Ligi Anną Werblińską
  • Julia Siuta i Paulina Zaborowska
    Julia Siuta i Paulina Zaborowska
  • Martyna Pacuszka
    Martyna Pacuszka

W dniu 22 listopada nasza zawodniczka – Zuzanna Górecka (rocznik 2000), obecnie ucząca się i trenująca w SMS PZPS w Szczyrku zadebiutowała w rozgrywkach I ligi seniorek.

Debiut nastąpił w meczu przeciwko Nike Węgrów. Postawa naszej zawodniczki zyskała uznanie w oczach trenerów, że w tak młodym wieku wytrzymała presję i poradziła sobie grając przeciwko doświadczonym zawodniczkom. Mamy nadzieję, że doświadczenie, które zdobywa na I i II ligowych parkietach będzie później mogła wykorzystać w rozgrywkach finałowych Mistrzostw Mazowsza Młodziczek.

Dobra postawa oraz pracowitość Zuzy na treningach została dostrzeżona przez trenerów reprezentacji Polski Kadetek i dostała powołanie do Kadry przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy Państw Środkowo-Wschodniej, które odbędą się na Łotwie w połowie grudnia.      

W dniach 21-22.11.2014r w Kętrzynie odbył się Turniej Talentów Regionu Wschód Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. W rozgrywkach województwo Mazowieckie reprezentowały zawodniczki UMKS MOS Wola Warszawa i cztery z nich zostały wybrane do kadry makroregionu wschód w swoich rocznikach. Są to: Martyna Krynicka (1999), Julia Siuta i Paulina Zaborowska (2000), Martyna Pacuszka (2001).

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy