Zwycięstwo za trzy punkty siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn

Drużyna siatkarzy MOS Wola WSM wygrała 3:0 z zespołem Wicher Wilkasy w rozgrywkach II ligi mężczyzn. Mecz odbył się w hali przy Rogalińskiej.

MOS Wola WSM Warszawa - KS Wicher Wilkasy 3:0 (25:21)(25:21)(26:24)

Załęcki, Siuta, Ilewicz, Monkiewicz, Dziwierek, Turkot, Bujniak (libero) oraz Drewniak, Kulik, Poros, Daraszkiewicz, Mata.

Fotogaleria 20 zdjęć z meczu znajduje sie na naszej stronie na Facebooku:

Siatkarze MOS Wola zaczęli mecz słabo, przegrywali w pierwszej partii 1:6 i dopiero wyrównali przy stanie 16:16. Końcówka seta należała jednak do gospodarzy i wygrana partia 25:21.

W drugim secie trwała wyrównana walka i dopiero sama końcówke drugiej partii należała do zespołu MOS Wola.

Trzeci set okazał się najbardziej wyrównany i MOS Wola wygrał dopiero w samej końcówce na przewagi 26:24.