Kolejne zwycięstwo pierwszego zespołu juniorów MOS Wola. Tym razem wygrana 3:1 w Ostrołęce.

Pierwszy zespół juniorów MOS I Wola wygrał kolejny mecz w I lidze Mazowsza. Nasi siatkarze wygrali 3:1 wyjazdowy mecz z Pekpolem w Ostrołęce i prowadzą w tabeli rozgrywek mazowieckich juniorów.

Pekpol Ostrołęka - MOS I Wola Warszawa 1:3 (26:24)(11:25)(15:25)(22:25)

Trener Łukasz Motyka tak ocenił spotkanie w Ostrołęce:

W dzisejszym meczu pierwszy set wyglądał podobnie jak wczoraj z Wołominem. Prowadziliśmy w pierwszej partii dosyć wysoko, ale niefrasobliwie straciliśmy rytm gry i była nerwowa końcówka seta. Wczoraj z Wołominem udało się mimo wszystko wygrać, a dzisiaj niestety z Ostrołeką przegraliśmy pierwszego seta.

W kolejnych partiach chłopcy zagrali już dobrze. Dobrze funkcjonował blok i obrona. Z gry całego zespołu mogę być zadowolony. Gratuluję chłopakom udanego meczu i walki na boisku do końca. Graliśmy dwa mecze, dzień po dniu. Było to trochę obciążające.