Zwycięstwo drużyny juniorów MOS Wola w meczu z Huraganem Wołomin w rogrywkach o mistrzostwo Mazowsza

Drużyna juniorów MOS Wola odniosła kolejne zwycięstwo i pokonała 3:0 (28:26)(25:17)(25:16) Huragan Wołomin w rozgrywkach I ligi Mazowsza w meczu, który odbył się w hali przy ul. Rogalińskiej.

MOS Wola Warszawa - Huragan Wołomin 3:O  (28:26)(25:17)(25:16)

Skład MOS Wola: Włostowski, Rudzki, Łukaszewicz, Gromelski, Gawkowski, Siewierski, Jaglarski (libero) oraz Kubeł, Drewniak, Grot, Zimoń, Chodkowski

Drużynja juniorów odniosła kolejne zwycięstwo. Nasi siatkarze tylko w pierwszym secie pozwolili przeciwnikom na prowadzenie wyrównanej walki. W ciągu prawie całego pierwszego seta MOS Wola uzyskiwał przewagę, po czym ją tracił na skutek błędów własnych. Nasi siatkarze prowadzili już 24:21, ale robili błędy własne, a przeciwnik grając ambitnie i odważnie odrobił straty. Dopiero po wyrównanej końcówce nasi wygrali seta 28:26.

W dwóch pozostałych setach przewaga gospodarzy była bardzo wyraźna, co oddają wysokie, końcowe wyniki tych partii.