Młodzicy MOS Wola I wygrali 28. Międzynarodowy Turniej WOLA - CUP
W niedzielę 9 listopada zakończył się 28 Międzynarodowy Turniej WOLA - CUP. W meczu finałowym siatkarze MOS Wola pokonali zespół AKS Resovia Rzeszów 2:0 (25:22)(25:17).
NIEDZIELA 09.11.2014 |
|||
Metro II – Piast Krotoszyn 0:2 (19:25, 13:25) |
G 46 Hutnik Kraków–Slavia Svidnik 0:2 (18:25, 10:25) |
AKS Rzeszów – Kędzierzyn Koźle 2:1 (25:16, 25:27, 15:12) |
|
Metro I – MOS I 2:1 (25:22, 20:25, 13:15) |
Wrzos Międzyborów – Mińsk Maz. 1:2 (23:25, 25:16, 15:17) |
MOS III - Sparta Grodzisk 0:2 (18:25, 22:25) |
|
Olimp Ostrołęka – MOS II 2:1 (25:19, 12:25, 17:15) |
VC Dresden - Plas W-wa 2:1 (21:25, 25:23, 15:7) |
o miejsce 15 Wrzos Międzyborów – MOS III 0:2 (17:25, 21:25) |
|
o miejsce 13 Mińsk Maz.- Sparta Grodzisk 2:0 (25:21, 25:19) |
o miejsce 11 MOS II - Plas W-wa 2:0 (25:17, 25:21) |
o miejsce 9 Olimp Ostrołęka –VC Dresden 2:0 (25:17, 25:17) |
|
o miejsce 7 Metro II – G 46 Hutnik Kraków 1:2 (22:25, 25:12, 11:15) |
o miejsce 5 Piast Krotoszyn–Slavia Svidnik 2:0 (25:15, 25:18) |
o miejsce 3 PG 5 Kędzierzyn Koźle - Metro I 1:2 (25:11, 17:25, 12:25) |
|
SPOTKANIE FINAŁOWE MOS Wola I Warszawa - AKS Resovia Rzeszów 2:0 (25:22)(25:17) |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA 28 MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU WOLA - CUP W KATEGORII MŁODZIKÓW
1 MOS Wola I Warszawa
2 AKS Resovia Rzeszów
3 Metro I Warszawa
4 ZSM 1 PG 5 Kędzierzyn-Koźle
5 Piast Krotoszyn
6 Slavia Svidnik
7 Gimnazjum 46 Hutnik Kraków
8 Metro II Warszawa
9 Olimp Ostrołęka
10 VC Dresden
11 MOS Wola II Warszawa
12 UKS Plas Warszawa
13 MMKS Mińsk Mazowiecki
14 Sparta Grodzisk Mazowiecki
15 MOS Wola III Warszawa
16 Wrzos Międzyborów
MVP 28 MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU WOLA - CUP W KATEGORII MŁODZIKÓW
1 MOS Wola I Warszawa - Michał Skibiński
2 AKS Resovia Rzeszów - Radosław Kij
3 Metro I Warszawa - Mateusz Zając
4 ZSM 1 PG 5 Kędzierzyn-Koźle - Dominik Kaczmarczyk
5 Piast Krotoszyn - Emanuel Kuś
6 Slavia Svidnik - Matus Suchanic
7 Gimnazjum 46 Hutnik Kraków - Kuba Filipczak
8 Metro II Warszawa - Michał Dragomir Brzezinski
9 Olimp Ostrołęka - Wiktor Rostkowski
10 VC Dresden - Anton Grubling
11 MOS Wola II Warszawa - Aleksy Ślezankiewicz
12 UKS Plas Warszawa - Mateusz Wyrzykowski
13 MMKS Mińsk Mazowiecki - Patryk Łysiak
14 Sparta Grodzisk Mazowiecki - Krzysztof Czałkowski
15 MOS Wola III Warszawa - Franek Maliszewski
16 Wrzos Międzyborów - Patryk Olba