Aktualności

25.10.2014

Zwycięstwo drużyny juniorów w III lidze mężczyzn w Mławie

Cenne zwycięstwo odnieśli juniorzy w wyjazdowym meczu w III lidze mężczyzn w Mławie. Na trudnym terenie nasz zespół pokonał gospodarzy, Zawkrze Mława 3:1.

 

 

 

Zawkrze Mława - MOS Wola Warszawa Wicher Kobyłka  1:3 (19:25)(23:25)(25:23)(18:25)

Skład MOS Wola Wicher Kobyłka: Włostowski, Chodkowski, Zimoń, Łukaszewicz, Kalinowski, Gawkowski, Opiatowski, Jaglarski, Grot, Rudzki, Gromelski, Drewniak

 

Cenne zwycięstwo w wyjazdowym meczu w Mławie odniósł nasz zespół juniorów, który startuje w III lidze seniorów.

Nasza drużyna, jak podkreslił trener Łukasz Motyka, miała bardzo trudny tydzień, ponieważ rozgrywała aż trzy ciężkie mecze wyjazdowe. Dwa mecze w juniorach i jeden w III lidze mężczyzn.

 

Trener Łukasz Motyka tak skomentował spotkanie w Mławie:

- Mecz był bardzo trudny, zagraliśmy od poczatku spotkania bardzo pewnie i skutecznie w ataku, wywieralismy również dużą presję na przeciwniku naszą dobrą zagrywką..

Mecz miał jednak negatywnych bohaterów w postaci sedziów, którzy nie popisali się w końcówkach setow. Podgrzewało to atmosferę na boisku jak również na trybunach. Miejscowi kibice nie zachowywali sie sportowo i wygwizdywali naszych chłopaków, co sprawiło tylko to że byliśmy jeszcze bardziej zmotywowani do lepszej gry. Zakończyliśmy spotkanie bardzo efektownie, wygrywajac ostatniego seta 25-18. Jeszcze raz gratulacje dla całej drużyny!”

 


 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy