Aktualności

25.10.2014

Porażka siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn w Olsztynie z AZS-em.

Siatkarze MOS Wola Warszawa przegrali mecz w II lidze mężczyzn w Olsztynie. AZS II UWM Olsztyn - MOS Wola WSM Warszawa 3:0 (29:27)(25:14)(25:9).

  • Tramwaje Warszawskie - główny sponsor naszej drugoligowej drużyny siatkarzy
    Tramwaje Warszawskie - główny sponsor naszej drugoligowej drużyny siatkarzy
  • Miasto Warszawa wspiera naszych siatkarzy
    Miasto Warszawa wspiera naszych siatkarzy

 

AZS II UWM Olsztyn - MOS Wola WSM Warszawa 3:0 (29:27)(25:14)(25:9)

Skład MOS Wola: Wojtulewicz, Poros, Załęcki, Monkiewicz, Dziwierek, Ilewicz, Bujniak (libero) oraz Siuta, Turkot, Mata, Siewierski, Daraszkiewicz

 

Trener Krzysztof Wójcik tak ocenił występ mw Olsztynie:

   - Mieliśmy swoją szansę w pierwszym secie, gdzie mimo średniego poziomu gry doprowadziliśmy do gry na przewagi. Po raz kolejny nie wykorzystalismy dwóch pilek setowych,  a to co się dzialo poźniej oddaje wynik. Na parkiecie byl tylko zespol z Olsztyna. Tego dnia byli nie do zatrzymania."

 

A tak omawia kolejkę spotkan w grupie IV portal Strefa Siatkówki:

" W grupie 4 jak jeden mąż wygrywali gospodarze. Mało tego - wszystkie pojedynki zakończyły się wynikiem 3:0. Centrum Augustów uporał się SKS-em Hajnówka, Huragan Międzyrzec Podlaski okazał się lepszy od beniaminka - MKS-u MDK Legia Warszawa, Czołg AZS UW Warszawa „rozjechał" Wicher Wilkasy, zaś AZS UWM II Olsztyn okazał się bezlitosny dla zawodników MOS-u Wola Warszawa. Co ciekawe, w ostatniej partii przyjezdni nie zdołali zdobyć nawet dziesięciu oczek, przegrywając 9:25. W tabeli z dorobkiem kompletu punktów i jednym straconym setem przewodzi ekipa MUKS-u Huragan Wołomin, nieznacznie ustępując drużynie Centrum Augustów. Tabelę zamyka zaś Wicher Wilkasy, który w pięciu spotkaniach nie zdołał ugrać jeszcze ani jednego seta."

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy