Aktualności

25.10.2014

Wygrany mecz drugiego zespołu juniorów MOS Wola w rozgrywkach II Mazowieckiej Ligi Juniorów

W sobotę 25 października na hali przy ulicy Rogalińskiej odbył się mecz drugiego zespołu juniorów MOS Wola ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Podopieczni Łukasza Janickiego odnieśli wysokie i efektowne zwycięstwo, pokonując drużynę gości 3:0 (25:13, 25:13, 25:10)

  • Drużyna juniorów MOS II Wola z trenerem Łukaszem Janickim
    Drużyna juniorów MOS II Wola z trenerem Łukaszem Janickim

Siatkarze MOS Wola dobrze rozpoczęli to spotkanie, po ataku Maickiego ze środka było 5:3.  Od początku meczu nasz zespół utrzymywał trudną zagrywkę. Po serii w polu serwisowym Rojewskiego, przy wyniku 9:3 trener gości poprosił o przerwę. Ta nie wybiła juniorów MOS-u z uderzenia, atak po bloku z drugiej linii  naszego atakującego wyprowadził nas na prowadzenie 11:4. Po kilku z rzędu zagrywkach Mamli było już 14:6. Skuteczny atak Rojewskiego sprawił, że przy wyniku 17:9 o kolejny czas poprosił trener Sparty. Po chwili efektownym zagraniem na środku popisał się Białorudzki  i było już 20:9. Pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:13 po bloku na prawym skrzydle dwójki Cecot i Puszczyński.

Drugi set również rozpoczął się od wysokiego prowadzenia naszej drużyny. Dobra gra na siatce spowodowała, że po ataku Białorudzkiego na tablicy wyników pojawił się rezultat 8:3. Seria błędów siatkarzy MOS-u sprawiła, że goście doprowadzili do wyniku 9:7. W tym momencie skuteczną kiwką popisał się nasz rozgrywający, który po tej akcji wszedł w pole serwisowe i zagrywał na tyle skutecznie, że przy wyniku 13:7 trener gości wykorzystał drugą przerwę na żądanie. Mądra i przede wszystkim skuteczna gra naszych zawodników sprawiła, że tego seta również wygraliśmy wysoko, 25:13.

Trzecią partię nasi siatkarze rozpoczęli trochę nerwowo, ale dobra zagrywka Mamli i punktowy blok Ciebienia i Białorodzukiego sprawiły, że prowadziliśmy 3:2. Po ataku ze środka, Maicki wyprowadził drużynę MOS Wola na prowadzenie 8:5. Przy wyniku 14:9 na zagrywkę wszedł Cecot,  popisując się serią znakomitych zagrań, które umożliwiły naszej drużynie dobrą grę w obronie i w kontrataku. Set zakończył się wynikiem 25:10, a całe spotkanie 3:0.

UMKS MOS II Wola – Sparta Grodzisk Maz. 3:0 (25:13, 25:13, 25:10)

Skład MOS Wola: Białorudzki, Maicki, Mamla, Rojewski, Kowalski, Cecot, Ciebień, Goździkiewicz, Pusczyński, Bierski.

Trener - Łukasz Janicki

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy