Aktualności

23.07.2005

"Sto lat..." dla kolejnej pary młodych

Kolejny kawaler z MOS Wola zmienił stan cywilny. Trener naszego klubu Artur Wójcik w sobotę o godz.18,00 wziął ślub z Izabelą Czokajło. Ślub odbył się w Białej Piskiej obok Piszu . Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

  • Trener Artur Wójcik
    Trener Artur Wójcik

Kolejny kawaler z MOS Wola zmienia stan cywilny. Trener naszego klubu Artur Wójcik, który pracuje w MOS Wola w sekcji dziewcząt i chłopców,  w sobotę wziął ślub , a jego wybranką serca jest  Izabela Czokajło.
Ślub odbył się w Białej Piskiej obok Piszu o godzinie 18,00.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Trener Artur Wójcik jest absolwentem AWF (uczelnię ukończył w 2000 roku), trener siatkówki II klasy.

W sezonie 2004/2005 trenuje w MOS Wola trzy grupy : I zespół kadetek MOS Wola - rocznik 1989-90, drugą drużynę kadetów rocznika 1989 oraz prowadzi  grupę mini-siatkówki chłopców rocznik 1992.

Trener Artur Wójcik od 2000 do 2004 roku wchodził w skład sztabu szkoleniowego pierwszej reprezentacji Polski seniorów (pracował w banku informacji, prowadząc obserwacje meczów). Uczestniczył, wraz z reprezentacją Polski, w wielu zawodach m.in. w Mistrzostwach Świata w Argentynie 2002, Mistrzostwach Europy w Czechach 2001 i w Mistrzostwach Europy w Niemczech 2003, w Lidze Światowej i Turniejach Kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy