Aktualności

18.10.2014

Drugi zespół juniorów MOS Wola wygrał w Pionkach po dramatycznej walce.

Drugi zespół juniorów MOS Wola trenera Łukasza Janickiego wygrał po dramatycznym meczu 3:2 z PTS Pionki na wyjeździe w rozgrywkach mazowieckich.

  • Drużyna juniorów II z trenerem Łukaszem Janickim
    Drużyna juniorów II z trenerem Łukaszem Janickim

PTS Pionki - MOS II Wola Warszawa 2:3

Skład MOS II Wola:

Białorudzki Radosław
Jarzynka Szymon
Maicki Damian
Rojewski Michał
Kowalski Krzyszkol
Mamla Rafał
Cecot Piotr
Ciebień Robert
Puszczyński Dawid
Goździkiewicz Kacper
Banaśkiewicz Piotr
Królikowski Wojciech
Trener - Łukasz Janicki

W dniu 17.10.2014 zespół juniora II MOS Wola rozegrał swoje trzecie spotkanie w ramach drugiej ligi MWZPS, w meczu wyjazdowym z PTS Pionki.

 Po bardzo dramatycznej walce z drużyną gospodarzy i  sędziami odnieśli zwycięstwo 3:2 i tym samych w obecnej chwili jesteśmy na prowadzeniu ligi.

 

Pierwszy set to przestój naszego zespołu w początkowej fazie pod względem przyjęcia, co pozwoliło przeciwnikowi objąć kilku punktowe prowadzenie i mimo dobrej gry naszego zespołu od stanu 15:11 dla przeciwnika nie byliśmy w stanie wygrać tej partii.

 

Drugi set to bardzo wyrównana walka obydwu zespołów, ale to nasi chłopcy w końcówce seta wykazali się skutecznością w obronie i kontrze wygrywając 25:21

 

Trzecia partia była również bardzo wyrównana, ale to nasi chłopcy bardzo dobrze zagrali w końcówce seta blokiem, co pozwoliło nam zdobyć czteropunktowe prowadzenie i jednocześnie tę partię wygrać 25:21.

 

Czwarty set to bardzo dobra gra naszego zespołu w każdym elemencie i śmiało można przyznać że chłopcy do stanu 20:11 pokazali klasę pod względem założeń taktycznych i odrobili prace domową z poprzedniego spotkania. Od tego momentu zaczął się dramat, gdyż nieudolność w sędziowaniu przełożyła się na nerwowość naszych chłopców i brak koncentracji. Zespołowi z Pionek pomógł sędzia i to doprowadziło do przegrania tego seta 22:25.

 

W piątym secie nasi chłopcy musieli zapomnieć o wszystkich sytuacjach stresowych z poprzedniego seta i wyjść na parkiet pokazując, że to im się należy zwycięstwo. Ten set pokazał dobrą wspólpracę wszystkich zawodników grających jak i kolegów zmienników. Doping i wsparcie wszystkich chłopców pokazały, że tworzymy jedną zgraną ekipę i tę partie wygraliśmy 15:9,  a całe spotkanie 3:2

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy