Wygrana kadetek MOS Wola w meczu wyjazdowym w Ostrołęce

Zawodniczki UMKS MOS Wola prowadzone przez trenera Jacka Banasika wygrały swój kolejny mecz w I mazowieckiej lidze kadetek. Nasze dziewczyny pokonały 3:0 zespół Nike Ostrołęka na ich terenie.

Niestety zwycięstwo zostało okupione urazem Anny Pawłowskiej. W połowie pierwszego seta nasza libero podczas jednej z obron niefortunnie uderzyła się w głowę. Niezbędna okazała się interwencja służb medycznych, które stwierdziły lekkie wstrząśnienie mózgu. W wyniku tego zdarzenia na parkiecie pojawiła się druga libero Paulina Szóstkiewicz, która zaliczyła bardzo udany debiut.

Trenerowi oraz wszystkim dziewczynom gratulujemy zwycięstwa, a Ani życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Nike Ostrołęka – UMKS MOS Wola 0:3 (16:25, 18:25, 19:25)

Skład MOS Wola: Marta Krajewska, Weronika Brzuzy, Kamila Filińska, Paulina Uszyńska, Paulina Niedźwiecka, Aleksandra Sakowska, Anna Pawłowska (libero), Weronika Trzpioła, Martyna Krynicka, Inga Bocheńska, Paulina Szóstkiewicz (libero) oraz Amanda Kowalska.