Aktualności

16.07.2005

Wakacyjne szkolenie w młodzieżowych kadrach narodowych PZPS

Zawodnicy MOS Wola uczestniczą w wakacyjnych obozach szkoleniowych, organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej...

  • Logo PZPS
    Logo PZPS

Zawodnicy MOS Wola otrzymali powołanie i uczestniczą w wakacyjnych obozach szkoleniowych, organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Kadra Polski roczniki 1987/88 pod kierunkiem trenera Zdziasława GOGOLA przygotowuje się do Mistrzostw Świata. Przypomnijmy, że w reprezentacji Polski tego rocznika , która zdobyła tytuł mistrzów Europy w Rydze, grało trzech zawodników MOS Wola Warszawa  Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz i Mateusz Gorzewski. Wszyscy oni uczestniczą teraz w przygotowaniach do MŚ.
W ramach przygotowań do MŚ reprezentacja Polski grała już w turniejach międzynarodowych w Trzciance i na Słowacji. Obecnie trwa obóz szkoleniowy w COS OPO w Szczyrku (8 - 18 lipca).
Kolejne plany tego rocznika to zgrupowanie w Miliczu w terminie 20 - 29 lipca , udział w turnieju we Francji (Vichy 2 - 7 sierpnia) oraz następny obóz w COS Spała 10-13 sierpnia.

Potem już wyjazd na międzynarodowy turniej do Egiptu (13 - 19 sierpnia) i na koniec udział w finałach MISTRZOSTW ŚWIATA w Algerii w terminie 22 sierpnia - 2 września.


Powstaje także nowa kadra Polski , roczniki 1989/90 pod kierunkiem trenera Karola JANASZEWSKIEGO.
Do szkolenia centralnego PZPS, w celu utworzenia reprezentacji Polski w tych rocznikach, kandyduje trzech zawodników MOS Wola : Fabian Drzyzga, Robert Iliński i Igor Łukasik.

Program szkolenia PZPS dla rocznika 1989/90 na tegoroczne wakacje przedstawia się następująco:
W terminie 1 - 15 lipca odbył się obóz w COS OPO w Zakopanem.
W terminie 18 - 29 lipca odbędzie się następny obóz w Miliczu. Pod koniec tego obozu w dniach 25 - 29 lipca planowany jest start w międzynarodowym turnieju w Miliczu.
Ostatnie zgrupowanie szkoleniowe dla roczników 89/90 planowane jest w terminie 3 - 14 sierpnia w Wiśle.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy