Wygrana juniorek MOS Wola z drużyną Volley Płock w rozgrywkach mazowieckich

W środę 8 października o godzinie 17:30 przy ulicy Rogalińskiej siatkarki UMKS MOS Wola podejmowały zespół Volley Płock. Zdziesiątkowana plagą urazów drużyna juniorek odniosła cenne zwycięstwo, pokonując drużynę gości 3:1.

W całym meczu nie zabrakło emocji jak i dużej ilości błędów zarówno po jednej jak i po drugiej stronie siatki.

Podopieczne Artura Wójcika i Stanisława Lizińczyka bardzo dobrze rozpoczęły to spotkanie, gładko wygrywając dwa pierwsze sety. Na przestrzeni całego meczu, a w szczególności w trzecim secie nasze zawodniczki miały problemy z przyjęciem zagrywki, co poskutkowało wygraną drużyny gości w tej odsłonie meczu.

W połowie czwartej partii nasze zawodniczki uzyskały kilkupunktową przewagę, której jednak nie udało się dowieźć do końca, co spowodowało że emocje w tym meczu były jeszcze większe. Na szczęście dziewczyny wygrały tego seta na przewagi, zdobywając w całym meczu ważne trzy punkty.

MOS Wola – Volley Płock 3:1 (25:17, 25:21, 22:25, 27:25)

Skład MOS Wola: N. Kurpiewska, L. Drzewiecka, J. Misiukiewicz,     J. Tomaszewska, M. Latos, A. Cichosz, M. Lubiak, W. Brzuzy,           D. Maculewicz, A. Kołodziejczak, M. Szustak, K. Kucharska (libero).