Aktualności

21.06.2005

Półfinały mistrzostw Polski juniorów i juniorek w plażówce

W Firleju i Lublinie rozegrano pierwszy dzień półfinałów mistrzostw Polski juniorów i juniorek. Para MOS Wola D. Wójcicki / B. Zrajkowski już awansowała do "czwórki" , a tym samym do finałów mistrzostw Polski.

  • Para D.Wójcicki / B.Zrajkowski już awansowała do finałów mistrzostw Polski
    Para D.Wójcicki / B.Zrajkowski już awansowała do finałów mistrzostw Polski

Półfinały MP w Firleju i Lublinie  
Dominik Wójcicki i Bartek Zrajkowski awansowali


We wtorek i środę na boiskach w Ośrodku Wypoczynkowym "Marta" w Firleju i Akademickiego Ośrodka w Lublinie rozgrywane są  półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.
W Firleju rywalizują  juniorzy, natomiast w Lublinie juniorki. W zawodach uczestniczy 16 najlepszych par z województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego oraz lubelskiego. 

Po rozegraniu pierwszego dnia zawodów mamy już pierwsze rozstrzygnięcia. Wiadomo, iż do finałowej "czwórki" już awansowała  para juniorów MOS Wola  Dominik  Wójcicki / Bartosz Zrajkowski oraz para Metra Bartek Jajszczak / Tomasz Walendzik.

Jutro od godziny 9,00 dalsze gry. O awans do czwórki zagra nasza para Świrydowicz / Skrzypkowski z parą woj.lubelskiego oraz między sobą dwie pary województwa Warmińsko-Mazurskiego, z których jedna awansuje do czwórki.
Niestety, już odpadła z rozgrywek trzecia para MOS Wola Jakub Kiszka / Jan Świercz.

Gorsze wieści nadeszły z Lublina. Nasze dziewczęta , mistrzynie Mazowsza , Angelika Kołek i Justyna Skurzyńska dwa mecze wygrały i dwa przegrały i ... niestety, odpadły z rywalizacji.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy