Juniorki MOS Wola wygrały turniej Vistula Volley Cup

Drużyna juniorek MOS Wola wygrała turniej Vistula Volley Cup z udziałem sześciu drużyn. W finale nasze siatkarki pokonały 2:1 GLKS Nadarzyn. Turniej organizował klub sportowy Sparta Warszawa.

Puchar Turnieju Vistula Volley Cup dla juniorek UMKS MOS Wola

W dniach 20-21 09 2014 w hali przy ul. Stokłosy 3 rozgrywany był I Turniej Vistula Volley Cup Juniorek zorganizowany przez MUKS Sparta Warszawa. W turnieju startowało 6 drużyn podzielonych w pierwszej fazie na dwie grupy

Grupa A: MUKS Sparta Warszawa
              UMKS MOS Wola Warszawa
              Volley Płock

Grupa B: MUKS Sparta II Warszawa
              GLKS Nadarzyn
              ŁKS Łódź

W pierwszym meczu turnieju nasz zespół zwyciężył pierwszą drużynę Sparty 2-0 (19, 23) , trzysetowe ale zwycięskie spotkanie nasze dziewczęta prowadzone przez duet trenerski Artur Wójcik, Stanisław Lizińczyk rozegrały z zespołem Volley Płock 2-1 (15, -17,12). W grupie B kolejność zespołów po pierwszy dniu była następująca: I GLKS Nadarzyn II Sparta Warszawa III ŁKS Łódź

W pierwszym niedzielnym meczu " na krzyż" MOS Wola dość gładko rozprawił się z II zespołem Sparty 2-0 (19, 18) i w finałowym meczu zmierzył się z zespołem GLKS Nadzrzyn.

Pierwszy set to bardzo dobra gra przeciwniczek i dużo błędów zespołu z Rogalińskiej. W efekcie przegrana do 20. w drugim secie wyraźna przewaga MOS- i wygrana do 12. Trzeci set wygrywają nasze dziewczęta i piękny puchar za I miejsce wędruje na ręce kapitanki zespołu MOS-u Zuzi Prus.
Nagrodę MVP dla najwartościowszej zawodniczki turnieju otrzymuje Monika Lubiak-MOS Wola.

Skład zespołu: Bąk Inga, Cichosz Ada, Drzewiecka Luiza, Jastrzębska Paulina, Kucharska Klaudia, Kurpiewska Natalia, Latos Magda, Lubiak Monika, Maculewicz Dominika, Misiukiewicz Julia, Olszewska Ola, Prus Zuzia, Szustak Małgosia, Tomaszewska Julia.