Aktualności

22.09.2014

Juniorki MOS Wola wygrały turniej Vistula Volley Cup

Drużyna juniorek MOS Wola wygrała turniej Vistula Volley Cup z udziałem sześciu drużyn. W finale nasze siatkarki pokonały 2:1 GLKS Nadarzyn. Turniej organizował klub sportowy Sparta Warszawa.

  • Juniorki MOS Wola
    Juniorki MOS Wola
Puchar Turnieju Vistula Volley Cup dla juniorek UMKS MOS Wola 
 
W dniach 20-21 09 2014 w hali przy ul. Stokłosy 3 rozgrywany był I Turniej Vistula Volley Cup Juniorek zorganizowany przez MUKS Sparta Warszawa. W turnieju startowało 6 drużyn podzielonych w pierwszej fazie na dwie grupy 
 
Grupa A: MUKS Sparta Warszawa                           
              UMKS MOS Wola Warszawa
              Volley Płock
 
Grupa B: MUKS Sparta II Warszawa
              GLKS Nadarzyn
              ŁKS Łódź
 
W pierwszym meczu turnieju nasz zespół zwyciężył pierwszą drużynę Sparty 2-0 (19, 23) , trzysetowe ale zwycięskie spotkanie nasze dziewczęta prowadzone przez duet trenerski Artur Wójcik, Stanisław Lizińczyk rozegrały z zespołem Volley Płock 2-1 (15, -17,12). W grupie B kolejność zespołów po pierwszy dniu była następująca: I GLKS Nadarzyn II Sparta Warszawa III ŁKS Łódź
 
 W pierwszym niedzielnym meczu " na krzyż" MOS Wola dość gładko rozprawił się z II zespołem Sparty 2-0 (19, 18) i w finałowym meczu zmierzył się z zespołem GLKS Nadzrzyn.
 
Pierwszy set to bardzo dobra gra przeciwniczek i dużo błędów zespołu z Rogalińskiej. W efekcie przegrana do 20. w drugim secie wyraźna przewaga MOS- i wygrana do 12. Trzeci set wygrywają nasze dziewczęta i piękny puchar za I miejsce wędruje na ręce kapitanki zespołu MOS-u Zuzi Prus.
Nagrodę MVP dla najwartościowszej zawodniczki turnieju otrzymuje Monika Lubiak-MOS Wola.
 
Skład zespołu: Bąk Inga, Cichosz Ada, Drzewiecka Luiza, Jastrzębska Paulina, Kucharska Klaudia, Kurpiewska Natalia, Latos Magda, Lubiak Monika, Maculewicz Dominika, Misiukiewicz Julia, Olszewska Ola, Prus Zuzia, Szustak Małgosia, Tomaszewska Julia.
 
Końcowa klasyfikacja turnieju:
 
       I UMKS MOS Wola
       II GLKS Nadarzyn
      III Sparta II
      IV Volley Płock
       V Sparta I
      VI ŁKS Łódź                                                                                                                                   
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy