Aktualności

19.06.2005

Młodzicy MOS Wola poza podium w mistrzostwach Mazowsza w plażówce

Nie udało się młodzikom MOS Wola wywalczyć miejsca na podium w mistrzostwach Mazowsza w plażówce. Para Marcin Stefaniuk / Filip Osiecki była najlepsza z naszych i zajęła czwarte miejsce.Tytuł mistrzowski wywalczył duet Metra Majcherek / Gradowski.

  • Sezon na plażówkę
    Sezon na plażówkę

Nie udało się młodzikom MOS Wola wywalczyć miejsca na podium w mistrzostwach Mazowsza w plażówce. W turnieju wystartowało 16 par chłopców, w tym 5 par z MOS Wola.

Para Marcin Stefaniuk / Filip Osiecki była najlepsza z naszych duetów i zajęła czwarte miejsce.
Tytuł mistrzowski wywalczył duet Metra Warszawa  Majcherek / Gradowski przed drugim duetem ursynowskiego klubu Metro Pobikrowski / Karpiński.
Trzecie miejsce zajęła para MKS MDK Warszawa Bartosz Krzysiek / Marcin Ciszek po zwycięstwie nad  naszą parą Stefaniuk / Osiecki.

Wydawało się, że para MOS Wola Grzegorz Pszczoła / Piotr Pszczoła może powalczyć o czołowe miejsca , po ich bardzo udanym starcie wśród kadetów. Przed tygodniem  grali bardzo dobrze i wywalczyli piąte miejsce w Mistrzostwach kadetów na Moczydle. Niestety, dzisiaj para ta nie zagrała już tak dobrze i przegrała swoje mecze z duetami Metra, które zajęły ostatecznie pierwsze i drugie miejsce.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy