Aktualności

16.09.2014

Dziewiąta rocznica śmierci Arka Gołasia.

16 września 2005 roku w wypadku samochodowym na terenie Austrii koło Klagenfurtu zginął Arkadiusz Gołaś, siatkarz reprezentacji Polski, wychowanek MOS Wola Warszawa, który jechał grać w lidze włoskiej w klubie Lube Banca Macerata. Wciąż pamiętamy o Arku.

  • Arkadiusz Gołaś
    Arkadiusz Gołaś
  • Portret Arka Gołasi wisi w sali pamiątek klubowych MOS Wola. Na zdjęciu pani Barbara Rabiega w trakcie malowania portretu Arka.
    Portret Arka Gołasi wisi w sali pamiątek klubowych MOS Wola. Na zdjęciu pani Barbara Rabiega w trakcie malowania portretu Arka.

 

Arek Gołaś pochodził z Ostrołeki, tam chodził do szkoły podstawowej i uczył się podstaw siatkówki. Potem przeszedł do MOS Wola Warszawa.

 

Pamiętamy Arka jak trenował i grał w MOS Wola. U nas w klubie przy Rogalińskiej , z kolegami z drużyny zdobywał medale mistrzostw Polski, jako zawodnik MOS Wola  z reprezentacją Polski zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata kadetów, w MOS Wola zdobył jedyny w Jego karierze tytuł mistrza Polski.

 

Potem śledziliśmy Jego wspaniałą karierę klubową i reprezentacyjną. Aż nadszedł ten nieszczęsny wyjazd do wymarzonego włoskiego klubu i wypadek na terenie Austrii... Pamiętamy o Arku i zapraszamy do obejrzenia albumu prezentującego Arka Gołasia w czasie Jego pobytu w MOS Wola.

 

Oto link do albumu o Arkadiuszu Gołasiu w MOS Wola:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.410764425649125.96071.138726976186206&type=3

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy