Aktualności

17.06.2005

Uroczystość w ratuszu u prezydenta Warszawy

W urzędzie miasta wręczono nagrody najlepszym młodym sportowcom Warszawy w roku 2004. Wśród trzech wyróżnionych był zawodnik UMKS MOS Wola - Zbyszek Bartman.

  • Zycie Warszawy organizowało plebiscyt
    Zycie Warszawy organizowało plebiscyt
  • Zbyszek z pucharem od Życia Warszawy przed MOS-em Wola
    Zbyszek z pucharem od Życia Warszawy przed MOS-em Wola

Oto relacja "ŻYCIA WARSZAWY"  z tej uroczystości:

NASZE WIELKIE NADZIEJE NA PEKIN

W urzędzie miasta wręczono wczoraj nagrody najlepszym młodym sportowcom stolicy w sezonie 2004. Kapituła pod kierownictwem Ireny Szewińskiej ogłosiła swój werdykt w styczniu, przy okazji dorocznych wyborów 10. najlepszych sportowców Warszawy.

Miano juniora roku 2004 otrzymali: Sylwia Czwojdzińska (Legia), mistrzyni świata juniorek i szósta zawodniczka igrzysk olimpijskich w Atenach w pięcioboju nowoczesnym; Łukasz Gąsior (Polonia), mistrz i wicemistrz Europy juniorów w pływaniu na 50 i 100 metrów w stylu dowolnym; Zbigniew Bartman (UMKS MOS Wola), wicemistrz świata juniorów i mistrz Europy (wspólnie z Michałem Kubiakiem ze Świnoujścia) w piłce plażowej.

W uroczystości wręczenia nagród w Ratuszu wzięli udział wiceprezydent miasta Władysław Stasiak, dyrektor Biura Sportu, Turystyki i Wypoczynku m.st. Warszawy Artur Piłka, dyrektorka Działu Promocji Życia Warszawy Bożena Tajduś oraz trenerzy nagrodzonych juniorów i przedstawiciele klubów.

Z trójki nagrodzonych zabrakło przebywającego na obozie Gąsiora. Sylwię Czwojdzińską czekają w tym roku mistrzostwa świata seniorek w Warszawie (w sierpniu). Zbigniew Bartman w tym sezonie nie gra na plaży. Był w składzie reprezentacji kadetów, która zdobyła niedawno mistrzostwo Europy w siatkówce.

2005-06-18

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy