Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola na czwartym miejscu w Turnieju o Puchar Prezydenta WSM.

Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola zajął IV miejsce w turnieju o Puchar Prezydenta WSM. W meczu o 3.miejsce MOS Wola przegrał 2:3 z Międzyrzecem Podlaskim.,mimo prowadzenia 2:0. Turniej wygrał AZS Olsztyn przed Hajnówką, Międzyrzecem Podlaskim, MOS Wola, AZS Uniwersytet Warszawski i Skarżysko Kamienną.

W dniach 5-7 września na obiektach sportowych Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie odbył się turniej o Puchar Prezydenta WSM. W zawodach towarzyskich udział wzięło sześć zespołów: gospodarz AZS WSM MOS Wola Warszawa, AZS Uniwersytet Warszawski, Huragan Międzyrzec Podlaski, SKS Hajnówka, STS Skarżysko-Kamienna oraz AZS Olsztyn.

Zagrali o Puchar Prezydenta WSM

Przez:
Uaktualnione: Wrzesień 9, 2014

DSC01593

Już po pierwszych akcjach spotkań można było śmiało stwierdzić, że poziom meczowy w sezonie 2014/2015 będzie mocno wyrównany. Puchar za pierwsze miejsce w turnieju powędrował do drużyny AZS-u Olsztyn, który w finale zwyciężył w trzech setach z zespołem SKS-u Hajnówka.

Poszczególne wyniki spotkań oraz końcowa klasyfikacja turnieju:
AZS UW – SKS Hajnówka 2:3 (26:24, 23:25, 23:25, 25:20, 5:15)
MOS Wola – AZS UWM Olsztyn 1:3 (23:25, 25:20, 27:29, 14:25)
AZS UW – Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3 (23:25, 21:25, 20:25)
MOS Wola Warszawa – STS Skarżysko-Kamienna 3:1 (25:11, 22:25, 27:25, 25:17)
O 1. miejsce: SKS Hajnówka – AZS UWM Olsztyn 0:3 (23:25, 13:25, 23:25)
O 3. miejsce: MOS Wola Warszawa – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:3 (25:15, 25:18, 22:25, 17:25, 11:15)
O 5. miejsce: AZS UW – STS Skarżysko-Kamienna 3:2 (26:28, 27:25, 25:14, 20:25, 15:13)