Aktualności

06.09.2014

Kadeci MOS Wola na turnieju w Międzyborowie - Memoriał Józefa Adamczyka. Drugie miejsce naszej drużyny

Kadeci MOS Wola uczestniczyli w turnieju w Międzyborowie - Memoriał Józefa Adamczyka. Nasza drużyna zajęła drugie miejsce w turnieju wygrywając trzy mecze i przegrywając jedno spotkanie.Turniej był okazją do sprawdzenia formy szerokiej kadry zawodników.

  • Blok siatkarzy MOS Wola na turnieju w Międzyborowie
    Blok siatkarzy MOS Wola na turnieju w Międzyborowie
  • Drużyny uczestniczące w turnieju
    Drużyny uczestniczące w turnieju
  • Trener Kamil Trzciński
    Trener Kamil Trzciński

 

W dniach 6-7 września zespół kadetów brał udział w II Memoriale im. Józefa Adamczyka w Międzyborowie.

W turnieju wzięło udział 5 zespołów, które grały systemem „każdy z każdym”, i wyjątkowo tylko 3 sety bez względu na wynik. Nasi kadeci wygrali 3 spotkania, a przegrali jedno. Na tym etapie nie wynik był najważniejszy, lecz sprawdzenie formy całej „12” w zespole. Okazję do rozegrania pełnych setów i meczów mieli również chłopcy z rocznika 1999.

Podsumowując cały turniej należy zwrócić uwagę na bardzo dobrą dyspozycję kapitana drużyny Wiktora Siewierskiego. Zespół w wielu momentach wykazywał się walecznością (wygranie seta przy stanie 11:21 dla przeciwnika) oraz pokazywał dobry duch poczucia zespołowości. Jeżeli w tym zakresie uda się wnieść jeszcze więcej „pozytywnej energii” i przełożyć to na treningi to możemy mieć nadzieję na dobry sezon w wykonaniu tych chłopców.

Skład MOS Wola:

Siewierski, Gielo, Tomaszewski, Kuć, Prokopczuk, Warzywoda, Kacperkiewicz, Żabicki, Laskowski, Jass, Belkiewicz, Podgórzak (libero). Trenerzy: Krzysztof Felczak, Kamil Trzciński.


 

Wyniki:

UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 Wrzos Międzyborów

UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 KS WIfama Łódź

UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 KS Metro Warszawa

UMKS MOS Wola Warszawa 2:1 MKS MDK Warszawa

 

Klasyfikacji końcowa Memoriału:

1. MKS MDK Warszawa

2. UMKS MOS Wola Warszawa

3. Wifama Łódź

4. Metro Warszawa

5. Wrzos Międzyborów

 

Z drużyny MOS Wola nagrody indywidualne otrzymali:

Wiktor Siewierski - najlepiej blokujący

Maciej Kuć - najlepszy rozgrywający

Adrian Kacperkiewicz - najlepiej punktujący

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy