Aktualności

30.08.2014

W pierwszym tygodniu września obowiązuje tymczasowy rozkład zajęć w MOS Wola

Informujemy, że w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego obowiązuje tymczasowy rozkład zajęć treningowych. Stały plan zajęć będzie obowiązywał od 8 września br.

  • W MOS Wola rozpoczynamy nowy rok szkolny
    W MOS Wola rozpoczynamy nowy rok szkolny

Oto tymczasowy plan zajęć na tydzień 1 - 6 września:

TERMINARZ TRENINGÓW w  MOS w terminie 1 - 6 września:

DZIEWCZĘTA

ARTUR  WÓJCIK  JUNIORKI 1996,97

wtorek  16,30 - 18,00   hala MOS

czwartek 16,30 - 18,00  hala MOS

piątek  16,30 - 18,00  hala G 48 Deotymy

 

 JACEK  BANASIK   KADETKI  1998,99

poniedz.  16,30 - 18,00   hala MOS

wtorek    18,00 - 19,30  hala G 48 Deotymy

środa    16,30 - 18,00 hala MOS

piątek   16,30 - 18,00 hala MOS

 

RADOSŁAW  KRUKOWSKI  MŁODZICZKI  2000

poniedz. 13,00 - 15,00  hala MOS

środa   16,30 - 18,00  hala G 48 Deotymy

czwartek  15,00 - 16,30  hala MOS

 

JANUSZ PATRIAK  MŁODZICZKI MŁODSZE  2001

wtorek  15,00 - 16,30 hala MOS

środa  18,00 - 19,30 hala G 48 Deotymy

czwartek  16,30 - 18,00  hala G 48 Deotymy

 

STANISŁAW  LIZIŃCZYK  DZIEWCZĘTA  2002

środa  18,00 - 19,30  hala G 48  Deotymy

piątek  15,00 - 16,30  hala MOS

 

PIOTR  TABOR  DZIEWCZĘTA GR. ŚREDNIOZAAWANSOWANE

wtorek   18,00 - 19,30  hala G 48 Deotymy gr starsza

czwartek  18,00 - 19,30 hala G 48 gr młodsza

Dziewczęta z roczników 2003, 2004 i 2005 rozpoczną zajęcia w drugim tygodniu września!

 

CHŁOPCY

KRZYSZTOF  FELCZAK  JUNIORZY I  1996,1997

poniedz. 18,00 - 19,30  hala MOS + siłownia

wtorek  19,30 - 21,00 hala MOS

środa  18,00 - 19,30  hala MOS + siłownia

czwartek  18,00 - 19,30  hala MOS

 

ŁUKASZ  JANICKI  JUNIORZY II  1997

wtorek  18,00 - 19,30  hala MOS

środa  16,30 - 18,00 G 48 Deotymy

czwartek  18,00 - 19,30 hala MOS

 

KRZYSZTOF  WÓJCIK  MŁODZIEŻOWCY

poniedz. 19,30 - 21,00 hala MOS

środa  19,30 - 21,00  hala MOS

 

KAMIL  TRZCIŃSKI  KADECI 1998

środa  18,00 - 19,30 hala G 48 Deotymy

piątek  19,30 - 21,00 hala MOS

sobota  12,30 - 14,30 hala MOS

 

KAMIL  TRZCIŃSKI  KADECI II  1999

środa  16,30 - 18,00  hala G 48 Deotymy

piątek  18,00 - 19,30  hala  MOS

sobota  14,30 - 16,00  hala  MOS

 

KONRAD  NASSALSKI  MŁODZICY I  2000

środa  18,00 - 19,30  hala G 48 Deotymy

piątek  18,00 - 19,30  hala G 48 Deotymy

 

 KRZYSZTOF  DZIUBAŃSKI  MŁODZICY II  2001

poniedz.  18,00 - 19,30  hala G 48 Deotymy

czwartek  18,00 - 19,30  hala G 48 Deotymy

 

TOMASZ  KELLER  CHŁOPCY MINI  2002

poniedz.  15,00 - 16,30  hala MOS

wtorek  16,30 - 18,00  hala G 48 Deotymy

 

MATEUSZ  JAWORSKI  CHŁOPCY  MINI  2003

poniedz.  15,00 - 16,30  hala MOS

środa  15,00 - 16,30  hala MOS

piatek  16,30 - 18,00 hala G 48 Deotymy

 

PAWEŁ  WASILEWSKI   CHŁOPCY  MINI  2004

poniedz.  15,00 - 16,30  hala MOS

 

BARTOSZ  PATER  CHŁOPCY  GR. MŁODSZA Średniozaawansowani

poniedz. 16,30 - 18,00  G 48  Deotymy

piątek   16,30 - 18,00  G 48 Deotymy

 

BARTOSZ PATER  CHŁOPCY  GR  STARSZA  średniozaawansowani

wtorek  18,00 - 19,30  G 48 Deotymy

piątek   18,00 - 19,30  G 48 Deotymy

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy