Aktualności

14.08.2014

Drugi tydzień przygotowań do nowego sezonu zespołu II-ligowego siatkarzy MOS Wola. Zespół z Dubaju sparringpartnerem w przyszłym tygodniu.

Już drugi tydzień trwają przygotowania drugoligowego zespołu siatkarzy MOS Wola do nowego sezonu. We wtorek, 19 sierpnia o godz.17,00 w hali przy Rogalińskiej planowany jest mecz towarzyski z zespołem Hatta Volleyball Club Dubai

 SIATKARZE UMKS MOS WOLA WARSZAWA   TRENUJĄ JUŻ DRUGI TYDZIEŃ

Już drugi tydzień zawodnicy UMKS  MOSu Wola Warszawa powracają do formy. Widać już u nich znaczne postępy, natomiast zarówno trenerowi Wójcikowi jak i trenerowi od przygotowania fizycznego – Bartłomiejowi Kruszewskiemu nie można odmówić zaangażowania i przede wszystkim serca wkładanego w każdy trening. W tym tygodniu do zespołu dołączyło trzech zawodników – Jędrzej Jasnos, Alan Wasilewski oraz Marcin Turkot.

              Szkoleniowiec drugoligowców z warszawskiej Woli, Krzysztof Wójcik, mówi że

 „Chłopaki ciężko trenują dwa razy dziennie. Ich formę będzie można sprawdzić już w najbliższy wtorek, kiedy to zagramy z zespołem Hatta Volleyball Club Dubai.

Kolejne sprawdziany będą po 22 sierpnia, gdyż z obozu muszą powrócić juniorzy, którzy to dołączą do naszego składu.”

Wypowiedzi na temat treningów udzielił również wcześniej wspomniany już Bartłomiej Kruszewski – trener od przygotowania fizycznego siatkarzy: „Dużo pracujemy objętościowo – trzy razy w tygodniu mamy siłownię oraz dwa razy w tygodniu prewencję. W tym momencie skupiamy się przede wszystkim nad wytrzymałością. Powoli wprowadzamy ćwiczenia siłowe nastawiając się w tym momencie na dużą ilość powtórzeń, a nie na obciążeniach.”

Pierwszy sprawdzian siatkarzy odbędzie się we wtorek 19 sierpnia na warszawskiej Woli o godzinie 17:00 z wcześniej wspomnianym już klubem z Dubaju, występującym na co dzień w tamtejszej ekstralidze. Kolejny sparing z udziałem UMKS MOSu  Wola będzie miał miejsce również w Warszawie podczas turnieju o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Menedżerskiej w weekend 6-7 września. Wtedy to wolscy zawodnicy podejmować będą :Huragan Międzyrzec Podlaski, Uniwersytet Warszawski oraz AZS UWM Olsztyn.

Pierwszy mecz w lidze Wolanie rozegrają 4 października, gdzie we własnej hali podejmować będą klub Pronar Parkiet Hajnówka.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy