Aktualności

11.06.2005

SUPER VOLLEY - nowy miesięcznik o siatkówce na rynku wydawniczym

Ukazał się pierwszy numer nowego miesięcznika o siatkówce, a w nim ... akcenty o MOS Wola. Na okładce czasopisma wychowanek MOS-u Arek Gołaś, w numerze relacja z mistrzostw Europy autorstwa Zbigniewa Bartmana oraz artykuł o wicemistrzostwie Polski MOS-u.

  • Pierwszy numer SUPER VOLLEY
    Pierwszy numer SUPER VOLLEY
  • Wywiad z K.Felczakiem o grze MOS Wola w finałach MP
    Wywiad z K.Felczakiem o grze MOS Wola w finałach MP

Ukazał się pierwszy numer nowego miesięcznika o siatkówce, a w nim ... akcenty o MOS Wola. Na okładce czasopisma wychowanek MOS-u Arek Gołaś, w numerze relacja z mistrzostw Europy autorstwa Zbigniewa Bartmana oraz artykuł o wicemistrzostwie Polski MOS-u Wola i wywiad z trenerem Krzysztofem Felczakiem.

Nowe czasopismo o siatkówce SUPER VOLLEY prezentuje na 82 stronach mnóstwo dużych , kolorowych zdjęć, wiele ciekawych artykułów.
Informacje z kraju i ze świata, o Lidze Światowej , o lidze polskiej. Są  również działy o siatkówce młodzieżowej, siatkówce amatorskiej i siatkówce plażowej.
W wywiadzie miesiąca jest rozmowa z Sebastianem Świderskim i Dorotą Świeniewicz. W dziale osobowości: Dawid Murek o swoim raju i Krzysztof Ignaczak rodzinnie.

Zbyszek Bartman , siatkarz MOS Wola i reprezentacji Polski do lat 18 napisał relację z finałów ME w Rydze w artykule pt. "Od nieszczęścia do sukcesu".

W dziale Siatkówka Młodzieżowa są relacje z mistrzostw Polski juniorek i juniorów oraz zespołów kadetek i kadetów.

O mistrzach Polski juniorów można przeczytać w artykule pt. "Będzin tańczy i śpiewa".

Całą stronę zajmuje tekst red. Janusza Wróbla o MOS Wola pt." Felczak odpowie w jesieni ".
Warszawski MOS Wola jest od pewnego czasu prawdziwą kuźnią siatkarskich talentów i dlatego zawsze jest zaliczany do faworytów. W tym roku warszawianie zdobyli srebro. Dużo to , czy mało ? - zapytalismy trenera Krzysztofa Felczaka."
Tak zaczyna się wywiad z trenerem K. Felczakiem

Wywiad ilustrowany jest kolorowym zdjęciem, bardzo dobrej jakości,  naszej srebrnej drużyny juniorów.

Zachęcamy do lektury !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy