Aktualności

07.08.2014

Zmiana turnusów na obozie siatkarzy w Stręgielku na Mazurach

Dobiega końca obóz siatkarzy MOS WOLA z roczników 1999 i 2000 w Stręgielku na Mazurach. Powrót do Warszawy w sobotę, a następnego dnia, w niedzielę, przyjadą do Ośrodka "Omega" kolejne grupy, tym razem najmłodszych siatkarzy.

 

Dobiega końca obóz siatkarzy MOS WOLA z roczników 1999 i 2000 w Stręgielku na Mazurach.

Nasi zawodnicy mieli okazję trenować na boiskach, gdzie trenowali przed laty znakomici siatkarze jak np. Paweł Zagumny, Paweł Papke, Arkadiusz Gołaś, Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz czy Fabian Drzyzga. W Stręgielku na obozach z MKS Varsovia trenował reprezentant Polski w piłce nożnej, Robert Lewandowski, grający teraz w Bayernie Monachium

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała siatkarzom w przygotowaniach do nowego sezonu. Było wiele wycieczek na rowerach wodnych i kajakach, kąpiele w jeziorze oraz oczywiście wiele treningów siatkarskich na boiskach otwartych i w hali w Węgorzewie.

Powrót z pierwszego turnusu w sobotę, dnia 9 sierpnia ok. godz.15,00. Po śniadaniu siatkarze wyjadą ze Stręgielka ok. godz. 9,30-10,00  i po około 5 godzinach jazdy  dotrą do Warszawy.

Już następnego dnia, 10 sierpnia (niedziela) o godz. 7,00 w MOS Wola przy ul. Rogalińskiej jest zbiórka następnych grup siatkarzy MOS Wola (grupy najmłodszych chłopców, roczniki 2001 - 2005), którzy wyjadą do Stręgielka na kolejny turnus. Planowany odjazd autokaru o godz.7,30, tak aby przyjechać na obiad do ośrodka Omega w Stręgielku.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy