Aktualności

21.07.2014

Z MOS Wola Warszawa do klubów Plus Ligi

W ostatnich dniach wielu absolwentów MOS Wola podpisało kontrakty z klubami ligowymi. Wychowankowie MOS Wola Patryk Strzeżek i Waldemar Świrydowicz, po grze przez kilka lat w Polsce i za granicą, powrócili do Warszawy i podpisali kontrakty z AZS Politechniką Warszawską. Mateusz Kańczok, który przez dwa ostatnie sezony grał w MOS Wola w II lidze w przyszłym sezonie zagra w Jastrzębskim Węglu. Większość siatkarzy z naszego zespołu II ligi otrzymało propozycje z innych klubów.

Patryk Strzeżek - wychowanek MOS Wola, który przez dwa ostatnie sezony grał z powodzeniem w lidze belgijskiej wraca do Warszawy i zagra w przyszłym sezonie w Plus Lidze w AZS Politechnice Warszawskiej. Inny wychowanek MOS Wola Waldemar Świrydowicz, który przez kilka sezonów grał w Plus Lidze w Treflu Gdańsk, a ostatnio w Camperze Wyszków, także zagra w Politechnice Warszawskiej.

Miło nam poinformować, że Mateusz Kańczok po dwóch latach gry w zespole drugoligowym MOS Wola, od nowego sezonu będzie reprezentował jeden z najlepszych zespołów w Polsce i Europie - KS Jastrzębski Węgiel.  Transfer do czołowego polskiego klubu jest na pewno niespodzianką, ale jak podkreśla trener Krzysztof Wójcik, Mateusz przez dwa lata trenowania w naszym klubie wykonał ogromny postęp w umiejętnościach i tylko kwestią czasu było, aż trafi na wyższy poziom. Mateuszowi serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia oraz dalszego rozwoju już wśród gwiazd polskiej i światowej siatkówki.

Bardzo udany sezon naszej drużyny w II lidze mężczyzn spowodował, że nie był to jedyny transfer. Większość zawodników dostała  propozycje z innych klubów pierwszej oraz drugiej ligi, co oznacza, że w nadchodzącym sezonie zobaczymy na Woli całkowicie nowy zespół.

Poniżej przedstawiamy listę zawodników z ostatniego sezonu w drugoligowym zespole MOS Wola i ich nowe kluby:

Mateusz Kańczok - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga)
Rafał Obermeler - Pekpol Ostrołęka (I liga)
Piotr Cichocki - Pekpol Ostrołęka (I liga)
Paweł Sęk - Krispol Września (I liga)
Adam Sobolewski - Caro Rzeczyca (I liga)
Jakub Filip -  Wisłok Strzyżów ( II liga)
Patryk Kozdroń - Błękitni Ropczyce (II liga)
Grzegorz Kowalczyk - Huragan Międzyrzec Podlaski (II liga)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy