Aktualności

25.06.2014

Młodzi siatkarze MOS Wola w nagrodę zwiedzali Port Lotniczy F.Chopina. Niespodziewane spotkanie z reprezentacją Polski, która wylatywała na Ligę Światową.

Chłopcy z rocznika 2002 w nagrodę za drugie miejsce w wołomińskim Memoriale pułkownika J.Florczaka zwiedzali Port Lotniczy F.Chopina. Niespodziewanie na lotnisku nasi młodzi siatkarze spotkali reprezentację Polski siatkarzy, która wylatywała na Ligę Światową. Nasi chłopcy sfotografowali się z gwiazdami polskiej siatkówki, a wychowanek MOS Wola Fabian Drzyzga życzył chłopcom zwycięstwa w rozgrywkach Kinder+Sport.

  • Nasza ekipa rocznika 2002 z absolwentem MOS Wola, a obecnie rozgrywającym reprezentacji Polski - Fabianem Drzyzgą.
    Nasza ekipa rocznika 2002 z absolwentem MOS Wola, a obecnie rozgrywającym reprezentacji Polski - Fabianem Drzyzgą.
  • Na lotnisku Fryderyka Chopina
    Na lotnisku Fryderyka Chopina
  • Nasi siatkarze przy samolocie
    Nasi siatkarze przy samolocie

W środę 25 czerwca siatkarze z rocznika 2002 w nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w wołomińskim turnieju- memoriale pułkownika Jarosława Florczaka, zwiedzili Port Lotniczy F. Chopina. Podopieczni trenera Tomasza Kellera zwiedzili miejsca zwykle niedostępne dla postronnych zwiedzających.


Mosiacy: Mateusz Gałązka, Bartek Gomułka, Michał Kulesza oraz Klaudiusz Warcholiński autokarem mieli okazję objechać cały port i płytę lotniska oraz przede wszystkim zobaczyć jak działa jednostka Straży Pożarnej na lotnisku.

Najmłodsi siatkarze mieli dużo szczęścia i w terminalu odlotów spotkali kadrę narodową siatkarzy. Nasi reprezentanci Polski wylatywali na mecze reprezentacyjne z Iranem w Lidze Światowej. Chłopcy mieli okazję sfotografować się m.in. z trenerem reprezentacji Stephanem Antigą, czy byłem zawodnikiem naszego klubu Fabianem Drzyzgą, który życzył chłopakom zwycięstwa w finałach ogólnopolskich rozgrywek Kinder+ Sport, które już w przyszłym  tygodniu. Sami z kolei nasi chłopcy na pewno będą ściskać kciuki za kadrę Polski przed telewizorami.

Fotoreportaż z wizyty na Lotnisku Fryderyka Chopina oraz ze spotkania z reprezentacją Polski siatkarzy można obejrzeć na stronie MOS Wola na facebooku:


https://www.facebook.com/moswola/posts/705197256205839

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy