Aktualności

17.06.2014

Kadetki - brązowe medalistki Mistrzostw Polski z wizytą w wolskim ratuszu u władz Dzielnicy Wola.

Władze Dzielnicy Warszawa Wola zaprosiły do Urzędu siatkarki UMKS MOS Wola, nasze kadetki które wywalczyły brązowy medal na Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski w Tucholi. Siatkarki zostały podjęte przez Przewodniczącą Rady Dzielnicy Wola, Ewę Statkiewicz, Zastępcę Burmistrza Artura Wołczackiego. Obecny był także przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Adam Hać.

  • Współna fotografia w wolskim ratuszu
    Współna fotografia w wolskim ratuszu
  • Kasia Jędrzejewska otrzymuje list gratulacyjny.
    Kasia Jędrzejewska otrzymuje list gratulacyjny.
  • W czasie spotkania w Urzędzie Dzielnicy Wola
    W czasie spotkania w Urzędzie Dzielnicy Wola

17 czerwca 2014 roku, w Urzędzie Dzielnicy Wola, odbyło spotkanie z siatkarkami , kadetkami Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Wola. Wizyta miała na celu uhonorowanie zawodniczek, za zdobycie brązowego medalu, na Mistrzostwach Polski Kadetek.

Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola, Ewa Statkiewicz wraz z Zastępcą Burmistrza, Arturem Wołczackim, złożyli gratulacje naszym siatkarkom, życząc im dalszych sukcesów, nie tylko sportowych. Siatkarki otrzymały listy gratulacyjne i upominki od dzielnicy Wola.

Gratulacje złożył także przewodniczący Komisji Finansów i Budżetu, Adam Hać, który powiedział, że pan Poseł Michał Szczerba prosił go o przekazanie siatkarkom serdecznych gratulacji, bo sam wybierał się na spotkanie, ale inne obowiązki nie pozwoliły mu przybyć.

W imieniu naszej delegacji prezes UMKS MOS Wola Krzysztof Zimnicki podziękował władzom dzielnicy za opiekę i dzisiejsze spotkanie. Prezes podkreslił, że siatkarki po raz pierwszy w historii zdobyły dwa medale Mistrzostw Polski w jednym roku, a medal naszych kadetek to już 30. krążek sekcji siatkówki MOS Wola w mistrzostwach Polski.

Następnie dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski i trener drużyny kadetek Stanisław Lizińczyk opowiedzieli o drodze jaką musiały przejść nasze siatkarkii, aby sięgnąć po medal Mistrzostw Polski.

Spotkanie zakończyło się zrobieniem wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy