Aktualności

16.06.2014

Udany start kadetek MOS Wola w Mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej. Medale zawodniczek MOS Wola.

Weronika Brzuzy złotą medalistką Mistrzostw Mazowsza w parze z Olą Bator (Sparta Warszawa), brązowy medal wywalczyła Ania Pawłowska w parze z Paulina Niedźwiecką z Nike Ostrołęka, a Klaudia Kucharska i Natalia Kurpiewska na piątym miejscu na Mazowszu.

  • Weronika Brzuzy ( z lewej)  i Ania Pawłowska
    Weronika Brzuzy ( z lewej) i Ania Pawłowska
            MEDALE ZAWODNICZEK UMKS MOS WOLA
 
                     Bardzo dobrze zaprezentowały się kadetki naszego klubu w rozgrywanych na Ursynowie przy ul. Koncertowej, Mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej.
 
 Do turnieju zgłoszono dwie pary klubowe (Julka Tomaszewska z Julką Misiukiewicz oraz Klaudia Kucharska z Natalką Kurpiewską), a trzy zawodniczki MOS-u miały za partnerki zawodniczki z innych klubów. Weronika Brzuzy wystąpiła z Olą Bator-Sparta Warszawa, Ania Pawłowska z Pauliną Niedźwiecką- Nike Ostrołęka, a Inga Bąk z Martą Wójcik- Sparta Otwock. Po sobotnich zmaganiach przy bardzo kapryśnej pogodzie z turniejem pożegnały się pierwsza i ostatnia z wymienionych par, natomiast pozostałe walczyły w niedzielę o medale. Walczyły wspaniale i z dużym powodzeniem. Złoty medal dla naszego klubu zdobyła Weronika Brzuzy, brązowy Ania Pawłowska a na dobrym miejscu (5-6) zakończyły turniej Klaudia Kucharska i Natalka Kurpiewska. Sukces tym cenniejszy, gdyż ze względu na długi , jakże udany sezon halowy, przygotowania do rozgrywek na plaży były raczej symboliczne...  
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy