Aktualności

03.06.2005

Ze zmiennym szczęściem grał rocznik 1991 w Turnieju Metra

Chłopcy z MOS Wola (rocznik 1991) wygrali dwa mecze i dwa przegrali w pierwszym dniu X.Międzynarodowego Turnieju KS Metro na Ursynowie.

 • Druzyna MOS Wola z trenerem A.Paszczukiem w czasie przerwy dla odpoczynku
  Druzyna MOS Wola z trenerem A.Paszczukiem w czasie przerwy dla odpoczynku
 • Mecz MOS Wola - Junior Stolarka Wołomin
  Mecz MOS Wola - Junior Stolarka Wołomin
 • MOS i Wołomin szykują się do meczu
  MOS i Wołomin szykują się do meczu

Chłopcy z MOS Wola (rocznik 1991) wygrali dwa mecze i dwa przegrali w pierwszym dniu X. Międzynarodowego Turnieju KS Metro na Ursynowie.W turnieju wystartowało 20 drużyn , w tym zagraniczne Karpatska Svidnik (Słowacja) i Berliner TSC (Niemcy) oraz wiele drużyn z całej Polski.

Nasi młodzicy (1991-92) grali ze zmiennym szczęściem w pierwszym dniu rozgrywek grupowych.
Na początek , po dobrym meczu , MOS Wola wygrał z Leżajskiem. W drugim meczu przegraliśmy z "Dwójką" Stalowa Wola , zaś w kolejnym spotkaniu gładko pokonaliśmy młodziutki zespół Metro IV. W spotkaniu tym trener Andrzej Paszczuk wykorzystał prawie wszystkich zawodników, nawet tych najmłodszych z rocznika 1992 - Adriana Tkaczyka i Bartka Strzeżka.
W ostatnim spotkaniu grupowym MOS Wola przegrał z Junior Stolarką Wołomin. Po fatalnym początku tego meczu nasz zespół, mimo lepszej postawy w końcówce , nie był w stanie odrobić strat.

Drużyna MOS Wola grała w pierwszym dniu turnieju bardzo nierówno. Na pewno byliśmy zespołem o dużej sile ataku, natomiast bardzo szwankowało przyjęcie zagrywki i nieregularna zagrywka.

W sobotę i niedzielę dalsze mecze w hali przy ul. Hawajskiej.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy